Spausdinti šį puslapį

Sėkmė lydėjo turnyre Prahoje

Finale ukmergiškiai laimėjo prieš Čekijos komandą ir tapo turnyro čempionais. Finale ukmergiškiai laimėjo prieš Čekijos komandą ir tapo turnyro čempionais.

Ukmergės sporto centro krepšininkai, vadovaujami trenerio Vitalijaus Martikonio, puikiai sužaidė moksleivių krepšinio lygos U-15 B diviziono čempionate.

Ukmergiškių (gim. 2004–2005 m.) komanda laimėjo pirmą vietą ir iškovojo teisę kitais metais žaisti aukščiausiame – A – divizione.

Uždaryti krepšinio sezoną praėjusią savaitę moksleiviai vyko į Čekijos sostinę Prahą, kur dalyvavo „Easter Euro Basket Praha 2019“ turnyre.

Varžybos vyko penkiose amžiaus grupėse (berniukai ir mergaitės). Į turnyrą komandos atvyko iš Čekijos, Slovėnijos, Vengrijos, Italijos, Vokietijos, Ispanijos, Jungtinių Arabų Emyratų ir Lietuvos.

Mūsų krepšininkai žaidė U-15 grupėje tarp 9 komandų.

Laimėję visas pogrupio rungtynes pusfinalyje ukmergiškiai žaidė su varžovais iš Jonavos, kuriuos nugalėjo 65:33, o finale rezultatu 77:44 laimėjo prieš Čekijos komandą ir tapo turnyro čempionais.

Moksleiviai ne tik dalyvavo varžybose: aplankė Prahos zoologijos sodą ir sostinės senamiestį.

Šios kelionės pagrindinis rėmėjas – UAB „Narbutas International“.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)