Spausdinti šį puslapį

Šiauliuose – jaunųjų krepšininkių sėkmė

Šiauliuose vyko draugiškos krepšinio varžybos tarp Šiaulių „Saulės“ mergaičių krepšinio mokyklos pirmos ir antros komandų ir Ukmergės sporto centro mergaičių komandos. Nugalėtojomis tapo Šiaulių pirma komanda, antrą vietą užėmė Ukmergės SC komanda.

Sakysit, kas čia įdomaus? Klystate. Užvirė įdomi ir permaininga kova. Kai kurios mergytės už kamuolį vos didesnės, o įmeta jį ne tik iš po krepšio, bet ir nuo baudų linijos. „Jos visiškai ne tos, kokias aš jas matau treniruotėje“, – sutrikusi sakė trenerė Rita Troškienė. Viskas gerai, trenere. Juk gerai matosi, kad darbo ir meilės savo augintinėms įdėjote daug.

Pirmą lygiavertę kovą Šiaulių komandai pralaimėjome. Tiesiog pritrūko sportinės sėkmės. Užtai antra baigėsi mūsų krepšininkių pergale. O nerimo buvo nemažai. Viena žaidėja per minutės pertraukėlę nebepajėgė nueiti iki trenerės ir liko gulėti aikštelėje. Tėvas išsigandęs tuoj pakėlė mergaitę ant rankų ir tada pasipylė ašaros. Liko žaisti keturios minutės, o trys taškai ne mūsų naudai. „Jeigu tu neišeisi į aikštelę, o toliau liesi ašaras, tavo komanda pralaimės“, – sakėme jai.

Laimė, mama nušluostė jai ašaras ir išstūmė į aikštelę, o ten verkti nebuvo kada – reikėjo žaisti ir laimėti. Tad pabaigą Ukmergės SC mergaičių komanda gražiai sužaidė ir laimėjo.

Močiutė Birutė

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)