Triratukas

Ukmergės sporto naujienos

Jonavoje vyko draugiškas futbolo turnyras, skirtas trenerio Justo Labučio atminimui. Į jį atvyko komandos iš Druskininkų, Kėdainių, Jonavos, Marijampolės, Kybartų ir Ukmergės.
Rugpjūčio 27 d. Šventupėje vyko Lietuvos mergaičių U-13 futbolo čempionato varžybos.
Arvydas PĖŠINA Šventupėje finišavo 2021–2022 m. sezono Lietuvos mergaičių futbolo čempionatas, kuriame žaidė ir Ukmergės SC komanda. Ji tarp 10-ies komandų užėmė 5-ą vietą.
Šiauliuose vyko Lietuvos merginų elitinės lygos U-17 futbolo čempionato varžybos, kuriose Ukmergės SC futbolininkės rezultatu 6:2 įveikė „ŠSG-FA Šiaulių“ komandą.
Baigėsi atviros Utenos miesto moterų salės futbolo varžybos ,,DSC-Žalgirio“  taurei laimėti.
Šventupės sporto komplekso salėje vyko tradicinis naujametis merginų salės futbolo turnyras.
„Šilo“ progimnazijoje vyko mergaičių, gim. 2004–2005 m., krepšinio turnyras „Labas, vasara“.
Arvydas PĖŠINA Jono Basanavičiaus gimnazijos sporto aikštyne vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 9–12 klasių mokinių baudų metimo varžybos.
Arvydas PĖŠINA Baigėsi tris mėnesius trukusios rajono vyrų krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvavo 9 komandos.
U-14 Ukmergės SC komandos „Vilkmergėlė“ krepšininkės atkrintamosiose rungtynėse iškovojo pergales (50:44, 57:41) prieš Kauno „Žalgiris“ I komandą.
Tris savaitgalio dienas „Šilo“ progimnazijoje virė merginų krepšinio komandų aistros.
Rima BOŠKEVIČIENĖ Asociacijos Ukmergės moterų krepšinio klubo prezidentė
Prienuose vyko Lietuvos dziudo U23 čempionatas. Ukmergės sporto centrui atstovavę Ernestas Grakavinas ir Deimantė Aukštuolytė užėmė trečiąsias vietas.
Portalas sportas.info skelbia, kad Šiauliuose vykusiame Lietuvos vaikų sambo čempionate sėkmė lydėjo ukmergiškius – net aštuoni sportininkai (3 mergaitės ir 5 berniukai) tapo čempionais.
Gegužės 14–15 dienomis Rygoje vyko Baltijos šalių K1 kikbokso čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Gruzijos.
Mastaičiuose, neseniai atnaujintoje Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje, vyko tradicinis Lietuvos policijos dziudo čempionatas.
24-erių metų iš Ukmergės kilęs kovotojas Žygimantas Ramaška tapo pasaulio kovinio sambo vicečempionu.
Rugsėjo 26 d. vyko tarptautinis turnyras „IPPON CUP“, kuriame  kiokušin karate klubo „ARU“ auklėtinės Gabrielė Dovydėnaitė džiaugėsi sidabro medaliu bei taure, o Viltė Akūnytė į Ukmergę parvežė bronzos medalį.
Rugpjūčio 21–30 dienomis Čekijoje, Peco prie Snežkos mieste, vyko Europos Sąjungos vaikų, jaunių standartinių šachmatų čempionatas.
Utenoje rugsėjo pradžioje vyko Aukštaičių seniūnijų žaidynės. Jose sėkmingai pasirodė Ukmergės rajono savivaldybės komandos.
Šakių rajoje, Gelgaudiškyje, liepos 30–31 d. vyko LR veteranų paprastųjų šaškių čempionatas. VšĮ klubo „Taktika“ narė ukmergiškė Melanija Juškienė jame tarp moterų užėmė pirmą vietą. Nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais. *** Antano Smetonos gimnazijos stadione šeštąjį kartą vyko Ukmergės „Interact“ klubo organizuojamos varžybos „Naktinis tinklinis“. Jose dalyvavo 16 komandų: 13 – iš Ukmergės, 2 – iš Jonavos ir 1 – iš...
Sekmadienį Ukmergės rajone, „Viada“ autokroso trasoje, surengtas trečiasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionatų etapas.
Platelių Liepijų mokykloje vyko 41-asis tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2022“, skirtas Lietuvos nusipelniusio trenerio šviesios atminties Vitaliaus Vlado Andriušaičio atminimui.
Sekmadienį, liepos 24 d., Ukmergės rajone, Šventupės kaime esančioje „Viada“ autokroso trasoje vyks Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionatų varžybos.