Spausdinti šį puslapį

Ūkis skubiai šaukiasi talkininkų

Leonpolyje įsikūrusiam ekologiniam Stragių ūkiui šiuo metu skubiai reikalingi darbininkai, galintys nuravėti ekologiškus burokėlius.

Ūkis, bendradarbiaudamas su Lietuvos daržovių augintojų asociacijos ūkininkais, įsipareigojo išauginti 7 ha šių daržovių.

Kadangi chemikalais jie nepurškiami, vienintelis išsigelbėjimas nuo piktžolių – žmonių rankos.

Ūkininkė Laima Stragienė pasakojo, kad iš pradžių buvo sumanyta ieškoti žmonių, kurie sutiktų visą sezoną prižiūrėti auginamas daržoves. Už hektaro priežiūrą numatyta mokėti 1000 eurų. Tačiau paaiškėjo, kad ilgų įsipareigojimų darbuotojai nenori. Todėl šiuo metu mokama už nuravėtų vagų kiekį: vaga (1aras) – 3–5 eurai, priklausomai nuo žolėtumo. Ravėtojai vidutiniškai per darbo dieną nuravi 4–8 vagas.

Galima dirbti kaip kam patogiau – nuo ankstyvo ryto, vakare ar išeiginėmis dienomis. Ravėtojai ypač reikalingi per artimiausią savaitę. Iš Ukmergės ar kitos sutartos vietos į Leonpolį kas rytą ūkininkai veža savo transportu.

„Pasėti geros veislės burokėliai gražiai sudygo ir juos laiku nuravėjus galima tikėtis įvykdyti susitarimą ir sulaukti gero chemiškai neapdorotų ekologiškų burokėlių derliaus.

Stropiausi ravėtojai rudenį bus apdovanoti burokėliais, kurių tikrai užteks visiems metams“, – sako L. Stragienė.

Norintieji padirbėti gali skambinti telefonais 8 671 06239, 8 616 42626.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Susiję įrašai (pagal žymę)