Spausdinti šį puslapį

Trenkėsi į arklį, stirną, stulpą...

Transporto priemonės šią savaitę partrenkė kelis į kelią išbėgusius gyvūnus, nuvertė stulpą, išdaužė paviljono stiklą. Visi įvykiai užfiksuoti anksti ryte, dar neprašvitus.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė informavo, kad trys transporto priemonių susidūrimai su įvairiomis kliūtimis nustatyti pirmadienio rytą.

Apie 7 val. Deltuvos seniūnijoje Paliepės kaime važiuojant atsikabino traktoriaus T-30 priekaba. Ji rėžėsi į prie kaimo parduotuvės esantį elektros stulpą.

Dėl įvykio informuota elektros tiekimo įmonė, įforminta deklaracija.

Beveik tuo pat metu kelyje Kėdainiai–Ukmergė, pravažiavus Deltuvos kapines, 57 metų moters vairuojamas „Volvo“ markės automobilis kliudė į kelią išbėgusią stirną.

Policija informuota, kad negyvą stirną pasiėmė medžiotojai. Automobilis apgadintas nežymiai.

Apie 6 val. ryto praeivė policijai pranešė, kad prie prekybos centro LIDL automobilis įvažiavo į stotelės paviljoną ir išdaužė stiklą, o vairuotoja išlipo ir nuėjo.

Nustatyta, kad automobilį „Renault Scenic“ vairavo 42 metų moteris. Atbulai parkuodama automobilį aikštelėje, tempimo kabliu atsirėmė į autobusų stotelę.

Jos stiklas sudužo ir subyrėjo.

Moteris tikina to nepastebėjusi ir nuėjusi į savo darbovietę.

Dėl šio įvykio užpildyta deklaracija.

Antradienį apie 6 val. važiuojant keliu Ukmergė–Pagiriai, ties Tatkūnų kaimu, automobilis „Ford Focus“ kliudė į važiuojamąją kelio dalį išbėgusį arklį.

Moters vairuojamas automobilis buvo stipriai apgadintas. Policijai pranešta, kad sužalotas arklys guli šalikelėje.

Laimė, pati vairuotoja nenukentėjo.

Su arklio savininku buvo užpildyta eismo įvykio deklaracija.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)