Spausdinti šį puslapį

Bendruomenė nutarė imtis verslo

 

Liaušių kaimo bendruomenė parengė projektą „Liaušių kaimo bendruomenės verslo pradžia“ ir siekia sulaukti jo finansavimo.

Numatoma bendra projekto vertė – 60 138 Eur, o finansavimas pagal LEADER priemonę – 48 786 Eur.

Projektu siekiama didinti buitinių paslaugų įvairovę, gerinti jų kokybę, suteikiant kaimo gyventojams galimybę užsidirbti.

Planuojama teikti kelių greideriavimo, pakelių krūmų ir žolės šienavimo, malkų pjovimo ir skaldymo paslaugas bei paslaugas, susijusias su laisvalaikio ir poilsio – batuto, kubilo, pirties nuomos – organizavimu.

Bus įsigyta reikalinga įranga ir technika, sukurtos dvi darbo vietos.

Skelbiama, kad šiuo metu Liaušių kaimo bendruomenė yra vienintelė tokia organizacija, ketinanti pradėti bendruomeninį verslą.

Rajono savivaldybė yra Ukmergės rajono vietos veiklos grupės narė, prisidedanti prie rajono vietos veiklos grupės 2016–2023 metų vietos plėtros strategijos įgyvendinimo. Ekonominio gyvybingumo kaimo vietovėse skatinimas strategijoje yra numatytas kaip prioritetinė Ukmergės rajono plėtros priemonė.

Jei projektas sulauks finansavimo, Ukmergės rajono savivaldybės administracija prie jo prisidės 13 352 Eur.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)