Ukmergės bendruomenių naujienos

Genė VAITKŪNIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Šventupės padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Ukmergiškiai jau gali balsuoti už pačių rajono gyventojų pateiktas iniciatyvas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti.

Aldona KALESNIKIENĖ

LPKTS Ukmergės filialo pirmininkė

Įgyvendinant „Erasmus+“ projektą „Geri mokytojų skaitmeniniai įgūdžiai – visų sėkmingo mokymosi, bendradarbiavimo ir pozityvios savijautos sąlyga“, žinias gilino Taujėnų gimnazijos pedagogės.

Ukmergės rajono nevyriausybinės organizacijos (NVO) šventinėje konferencijoje „Kūrybinių ieškojimų ir atradimų link“ paminėjo pasaulinę NVO dieną.

Genė VAITKŪNIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Šventupės padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Šiais metais šimtmetį mininčioje Lietuvos dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“ norą dalyvauti perklausose išreiškė net 600 ukmergiškių.

Gruodžio 12 dieną į posėdį susirinkę Ukmergės rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos nariai pasidžiaugė pasiektais rezultatais, nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų atstovai pristatė įgyvendintus projektus.

LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ nariai kartu su bendraminčiais iš kitų rajonų bendrijų bei Lietuvos totorių, lenkų, baltarusių, Latvijos meno mėgėjų saviveiklos kolektyvais lapkričio 11 d. rinkosi į Vilniaus įgulos karininkų ramovę. Čia vyko 23-iasis festivalis „Paribio daina“.

Puslapis 1 iš 14

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų