Triratukas

Ukmergės kriminalai

Interneto svetainėje skelbiu.lt Deltuvos seniūnijos gyventojas sausio 5 d. rado skelbimą apie parduodamą traktoriaus priekabą.
Asta KROGERTIENĖ Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė Į maisto prekių parduotuvę Ukmergėje įsibrovusį ir alkoholinius gėrimus pavogusį asmenį policijos pareigūnai nustatė ir sulaikė per tris valandas.
Sausio 4 d. policijoje gautas pareiškimas, kad iš nerakinto automobilio JEEP, stovėjusio Siesikų miestelyje, pavogtas benzininis pjūklas „Stihl MS341“, kainavęs 400 Eur.
Policija skelbia, kad laikotarpyje nuo gruodžio 20 iki 22 dienos Siesikų miestelyje buvo apvogtas gyvenamasis namas. Nuostoliai neskelbiami.
24 m. ukmergiškė į policiją kreipėsi dėl sugadintų drabužių.
Lapkričio 9-osios rytą pastebėta, kad iš teritorijos Deltuvos gatvėje pavogtos naudotos automobilių detalės: motociklo IŽ lopšelio rėmas, „Audi 100“ pavarų dėžė, „Fiat Ducato“ galinis tiltas. Žala įvertinta 300 Eur.
Sausio 15 d., apie 13 val., Šešuolių seniūnijoje, Liaušių kaime, buvo sustabdytas neblaivus automobilį „VW Passat“ vairavęs vyras (gim. 1966 m.).
Sausio 15 d., apie 13 val., Šešuolių seniūnijoje, Liaušių kaime, buvo sustabdytas neblaivus automobilį „VW Passat“ vairavęs vyras (gim. 1966 m.).
Sausio 15 d. Vilniaus gatvėje, miesto centre, į elektros stulpą įsirėžė lengvasis automobilis.
Sausio 10 d., apie 15 val., kelio Kavarskas–Taujėnai–Vadokliai–Ramygala 19-ame kilometre sustabdytas neblaivios vairuotojos vairuojamas automobilis.
Sausio 8 d., apie 19 val., Šešuolių seniūnijoje, kelio Ukmergė– Molėtai 16-ame kilometre, nuo kelio į griovį nuvažiavo automobilis „Audi A6“.
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sausio 6 d. gavo pranešimą apie Taujėnų seniūnijoje, ties Mažeikių kaimu, nuo kelio nuvažiavusį mikroautobusą.
Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos duomenimis, praėjusią savaitę kilo du kaminų gaisrai.
Praėjusią savaitę per vieną parą Ukmergėje užsidegė du autoservisai.
Sausio 5 d., apie vidurdienį, ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Pivonijos seniūnijoje, Mikailiškių kaime, iš medinio namo reikia išnešti sprogusį dujų balioną.
Pirmas šių metų gaisras Ukmergės rajone įsiplieskė sausio 2 d.
Tik dėl laimingo atsitiktinumo be būsto neliko vienas Miškų gatvės gyventojas. Jo bute užsidegė, regis, visiškai nekaltas įrenginys – durų skambutis.
Praėjusią savaitę Lietuvą sukrėtė tragiškas gaisras, kilęs mūsų rajone, Pabaisko seniūnijoje, Antakalnio kaime.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų