Triratukas

Ukmergės kriminalai

Policija pradėjo tyrimą
Naktį į lapkričio 24-ąją Veprių miestelyje iš kieme stovinčio nerakinto automobilio „VW Venta“ bagažinės pavogtas benzininis pjūklas „Stihl 231“.
„Ukmergės žiniose“ rašėme apie atskleistą Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios vagystę.
Ukmergės rajono policijos komisariate gautas pareiškimas dėl spalio 25 d. apvogtos parduotuvės „Topo centras“.
Naktį į lapkričio 16-ąją buvo įsibrauta į Ukmergės centre, šalia kultūros centro, vykusios prekybininkų mugės dalyvių palapinę.
Savaitgalį buvo apvogta Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. Vagystė įvykdyta naktį į lapkričio 13-ąją.
Lapkričio 12 d., apie 7.25 val., Vidiškių seniūnijoje, kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis 72 kilometre, sustabdytas neblaivus vairuotojas.
Lapkričio 9 d., apie 13 val., autostradoje, ties Krikštėnų kaimu, susidūrė sunkvežimis „Renault“ ir lengvasis automobilis „Volvo V70“.
Spalio 19 d., apie 17 val., Šešuolių seniūnijoje, Mėgučių kaime, sustabdytas neblaivaus vyro vairuojamas automobilis „Volvo“.
Spalio 17 d., apie 22.20 val., Vidiškių seniūnijoje, kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, sustabdytas galimai neblaivaus vyro vairuojamas automobilis.
Spalio 17 d. 16.42 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Ukmergėje, prie parduotuvės „Lidl“, esančios Vytauto gatvėje, automobilis „Audi“ partrenkė  mergaitę, kuri per pėsčiųjų perėją stūmėsi paspirtuką.
Spalio 16 d., apie 15.40 val., Želvos seniūnijoje, Rasališkių kaime, neblaivi 56 m. moteris vairavo lengvąjį automobilį „VW Sharan“.
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešė, kad praėjusią savaitę kilo trys gaisrai. Vieno jų metu sudegė gyvenamasis namas.
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informavo, kad praėjusią savaitę kilo trys gaisrai.
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešė, kad naktį  į ketvirtadienį gaisras kilo Siesikų seniūnijos Daugalių kaime, ūkiniame pastate, kuris priklauso Ukmergės kraštotyros muziejui.
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešė, kad praėjusią savaitę būta trijų iškvietimų į gaisrus, o  lapkričio 1-ąją kilo du gaisrai.
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informavo, kad praėjusią savaitę kilo du gaisrai.
Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba spalio 15-ąją gavo pranešimą, kad Vidiškių seniūnijos Rečionių kaime esančiame dviejų aukštų daugiabutyje uždūminta laiptinė.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų