Ukmergėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, iš daugiabučio namo antro aukšto laiptinės buvo pavogtas elektrinis juodos spalvos paspirtukas „Xiaomi Mi Essen Lite“. Žala – 270 eurų. Vagystė įvykdyta birželio 16 d. laikotarpiu nuo 16 iki 19 val.
UŽ inf.
Sign in to your account