Triratukas

Ukmergės ekonomikos naujienos

Praėjusią savaitę vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje tarp keliolikos svarstytų klausimų nemažai buvo susijusių su kylančiomis kainomis.
Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad paramos gavėjams Lietuvoje pervesta visa už 2021 m. skirta gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramai dalis.
Savivaldybės tarybos svarstymui teikiami siūlymai nuo sausio didinti Ukmergės butų ūkio paslaugų kainas.
Kelios „Ukmergės žinių“ skaitytojos šią savaitę teiravosi dėl pašto darbuotojų laiku neatneštų senatvės pensijų.
Rajono savivaldybei paskelbus kvietimą registruotis dėl kompensacijų už šildymą, gyventojai suskubo tvarkytis dokumentus.
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad iki savaitės pabaigos 24 tūkst. paramos gavėjų, meno kūrėjų, profesinių sąjungų ir jų susivienijimų bei politinių partijų perves 23 mln. eurų gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramai.
Nekilnojamojo turto mokesčio tarifus kitiems metams Ukmergės rajono teritorijoje siūloma didinti 0,1 proc. Mūsų savivaldybėje šie tarifai nesikeitė dešimt pastarųjų metų.
Ukmergėje parduodamas seniausias ir plotu pats didžiausias mieste „Vilkmergės“ restoranas. Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas viešojo maitinimo veiklą tęs rekonstruotoje kavinėje „Ąžuoliukas“.
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad, pasikeitus teisiniam reglamentavimui, už gyventojų suvartotą šilumos energiją ir karštą vandenį apskaičiuotas 9 proc. PVM laikinai bus dengiamas iš valstybės biudžeto.
BNS skelbia, kad ventiliacijos ir kondicionavimo įrangą gaminanti UAB „Systemair“ planuoja statyti naują gamyklą Ukmergėje bei padvigubinti darbuotojų skaičių. 
Ukmergės rajono mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė praėjusią savaitę dalyvavo nuotoliniame susitikime, kurio metu su suomių kompanijos atstovais kalbėta apie galimas investicijas Ukmergėje.
Praėjusią savaitę „Ukmergės žiniose“ rašėme apie daugiabučių namų administravimo tvarką.
Lietuva viena iš nedaugelio Europos valstybių viešajam vandens tiekimui naudoja tik požeminius vandens išteklius.
„Dar arčiau mūsų klientų“, – sako „Linas Agro“ Lietuvos prekybos vadovas Sigitas Rymko, atidarydamas naują prekybinį filialą Ukmergėje, P. Cvirkos g. 10. Ir tai nėra tik skambūs žodžiai.
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) praneša, kad individualius VMI kliento profilius peržiūrėti ir įsivertinti rizikas gali 114 tūkst.
Rugsėjį prasideda bulviakasiai – tiek soduose, tiek ūkiuose.  Rajono savivaldybės administracijos duomenimis, rajone deklaruojami bulvių pasėlių plotai mažėja.
Moksleivių komanda iš Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos, 2018 metais pradėjusi mokomąjį verslą, šiandien jau džiaugiasi įkurtu tikru socialiniu verslu.
Nors ir trukdomi lietaus, javapjūtės darbai Ukmergės rajone prasidėjo.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų