Triratukas Triratukas

Ukmergės ekonomikos naujienos

Atsižvelgiant į ekstremalią situaciją, savivaldybės administracija pasiūlė kitąmet įsigyjant verslo liudijimus taikyti šiemet nustatytus fiksuotus pajamų mokesčio dydžius ir lengvatas.
Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad daugiau nei penktadalis šalies gyventojų per mėnesį nesutaupo nė cento.
Lyginant šių ir praėjusių dvejų metų nekilnojamojo turto rinką, matyti, kad Ukmergės rajone šoktelėjo parduodamų namų skaičius, o butų – sumažėjo.
Rugpjūčio 5-ąją įvyko viešasis aukcionas, kurio metu VĮ Turto bankas pardavė buvusio Ukmergės apylinkės teismo pastatą su žemės sklypu. Šio administracinio pastato pardavimo aukcionas skelbtas pirmą kartą.
Romualdas kreipėsi į redakciją norėdamas sužinoti, kokia yra išmokų mokėjimo tvarka.
Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas bei Viešųjų pirkimų ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Šičkinienė birželio 10 d. susitiko su VšĮ Ukmergės ligoninės vadovybe, profesinių sąjungų atstovais.
Į redakciją paskambinusi Neringa pasakojo, kad praėjusiais metais iš gyvūnų prieglaudos „Akeso“ paėmė šuniuką. Tačiau tikino, kad iš jos buvo pareikalauta 15-os eurų.
Nuo šių metų įsigaliojus Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymui, savivaldybės buvo įpareigotos nustatyti infrastruktūros plėtros įmokų tarifus.
Užimtumo tarnybos veiklos zona per karantiną gerokai išsiplėtė. Deja, ne dėl pagerėjusio tarnybos lankytojų užimtumo, o dėl atsiradusių naujų subsidijų ir išmokų.
Ukmergėje įsikūręs drabužių siuvimo cechas kuria madą garsiems pasaulio prekių ženklams, tokiems kaip „S. Oliver“, „Esprit“, „Peek & Cloppenburg“ ir kt., o mieste įsikūrusi vienintelė parduotuvė sulaukia klientų iš visos Lietuvos.
Iki rugpjūčio pabaigos priimamos miškininkų paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“. Tai – pirmasis šiemet paraiškų priėmimo etapas, projektams įgyvendinti skirta 3 mln. 382 tūkst. 816 Eur.
Į gimtinę po emigracijos sugrįžę trys broliai – Kasparas, Paulius ir Mindaugas – kartu su verslo partneriais Ukmergės centre atidarė gastronominę aludę (angl. gastro pub) „Aš būsiu čia“. Visi bendraturčiai yra keliavę ir gyvenę užsienyje, o po daug metų nusprendę sugrįžti į gimtinę. Visi jie sako: „Mes būsim čia“.
Ukmergės kraštotyros muziejus teikiamų paslaugų sąrašą papildė paslaugomis, susijusiomis su Užugiryje, Antano Smetonos dvare pradėjusia veikti pirtimi.
Susirasti darbuotojų Ukmergėje, nuo seno garsėjančioje savo pramone, nėra lengva. Įmonės žmones vežasi ir iš aplinkinių savivaldybių. Tačiau fanerą gaminančioje bendrovėje kaitos visiškai nėra, o jeigu darbuotojo prireikia – jis atsiranda per kelias dienas. Paklaustas, kokia čia slypi paslaptis, įmonės vadovas sako, kad tai – santykis su žmogumi. Na, ir didžiausi Ukmergėje atlyginimai.
Smulkieji ir vidutiniai Ukmergės verslininkai, siekiantys savo verslo augimo, kviečiami prisijungti prie bendradarbystės centro „Spiečius“ ir nemokamai naudotis verslumo skatinimo paslaugų paketu. Bendradarbystės centras, kurį įkūrė verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“, verslininkų laukia adresu Kęstučio a. 2-2 / Vienuolyno g. 14-2.
VĮ Turto bankas skelbia, kad parduoda Ukmergės miesto centre esantį buvusį teismo pastatą. Kultūros paveldo objektas, ilgą laiką tarnavęs visuomenei, 2013 metais paskelbtas pavojinga zona dėl jame surasto gyvsidabrio, dabar parduodamas viešame elektroniniame aukcione.
Biuro baldų gamintojas NARBUTAS šiemet švenčia 30-ies metų jubiliejų. Per šį laikotarpį įmonė stipriai išaugo ir pasikeitė – pradėjusi nuo stalų, šiuo metu gamina ir kėdes, minkštasuolius, siūlo akustinius sprendimus biurams, o visus gaminius eksportuoja į daugiau negu 50 šalių.
Lietuvos apeliacinis teismas skelbia pakeitęs pirmosios instancijos teismo sprendimą, konstatuodamas, kad bendrovė „Ekonovus“ už neįrengtą atliekų rūšiavimo liniją privalo Ukmergės rajono savivaldybės administracijai grąžinti 170 tūkst. Eur permoką.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų