Triratukas

Ukmergės ekonomikos naujienos

Vyriausybės posėdyje patvirtinti nauji valstybės rinkliavų, susijusių su migracijos paslaugomis, dydžiai.
Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje šią savaitę paskelbti metinių gyventojų (šeimų) turto deklaracijų duomenys už 2022 metus. Tarp 200-ų daugiausia turto deklaravusių šalies gyventojų – ir ukmergiškių pavardės.
Ukmergės rajono savivaldybė sieks gauti paramą prezidento Antano Smetonos kadaise pastatytos Užugirio pradžios mokyklos pastato remontui.
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija  informuoja, kad paramos gavėjus jau pasiekia pirmosios gyventojų skirtos pajamų mokesčio sumos.
Rajono savivaldybės biudžete kasmet numatoma pinigų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos priemonėms vykdyti.
Rajono savivaldybės taryba svarstė klausimą dėl Ukmergės kraštotyros muziejaus teikiamų paslaugų kainų nustatymo.
Savarankiškai dirbantieji ir gyventojai, patys mokantys už privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) nuo minimalios mėnesinės algos, sausį turėtų būti atidesni mokėdami šią įmoką.
Mūsų laikraščio skaitytoja Marijona paprašė išaiškinti, kaip skaičiuojamos valstybės kasmet didinamos senatvės pensijos – kiek eurų pridedama prie jau gaunamų.
Prasidėję šalčiai – tikras vargo metas benamiams keturkojams. Laimei, yra žmonių, kurie jais rūpinasi, negailėdami nei lėšų, nei laiko. Tiesa, viešintis apie tai nori ne visi, nes susiduria su aplinkinių priešiškumu.
Deltuvos seniūnijos Žalgirių kaime esantis Genovaitės Sakalauskienės ekologinis ūkis, pradžioje auginęs tik uogas ir vaisius, šiandien siūlo ir plačią įvairių daržovių pasiūlą.
Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ visoms Lietuvos mokykloms, besinaudojančioms operatoriaus interneto paslaugomis, dovanoja nemokamą interneto apsaugos paslaugą. Tinklo lygiu veikiantis saugumo produktas blokuoja prieigą prie užkrėstų interneto puslapių, aptinka ir apsaugo nuo įvairių kibernetinių grėsmių, suteikia galimybę filtruoti paaugliams ir vaikams žalingą turinį bei apsaugo jautrią naudotojų informaciją.
Kaune vykusioje parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ šiemet skambėjo ir Ukmergės vardas. Tarp aukso medaliais įvertintų maisto ir gėrimų kategorijos produktų – mūsų rajone įsikūrusios UAB „Farmers Circle“ gaminys – burokėlių kečupas.
UAB „Ukmergės vandenys“ užbaigė įgyvendinti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 05.3.2-APVA-R-014-01-0002 „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra ir rekonstravimas Ukmergės rajono savivaldybėje“.
Nuo rugsėjo vidurio UAB „Ukmergės duona“ gaminių nebeliko prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse.
Liepos mėnesį darbuotojų užmokesčio vidurkis įmonėje „Lidl Lietuva“ prieš mokesčius siekė 1898,29 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių didžiųjų šalies prekybos tinklų.
Neseniai pristatyti Deltuvos gatvėje esančio statinio rekonstrukcijos projektiniai pasiūlymai.
Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir toliau sparčiai plečia 5G tinklą, kad naujosios kartos ryšiu galėtų mėgautis dar daugiau savivaldybių. „Tele2“ 5G namų interneto planas dabar kainuoja mažiau, o pirmus 6 mėnesius jį galite išbandyti nemokamai.
Didžioji „Maksima“ – taip ukmergiškių vadinamas prekybos centras Žiedo gatvėje tris savaites bus uždarytas.

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų