„Lidl“ plėtra Vilniaus mieste ir rajone: pradeda darbuotojų atrankas trims naujoms parduotuvėms

„Lidl Lietuva“ toliau tęsia intensyvią plėtrą Vilniuje  prieš kelias savaites atidarytas „Lidl“ logistikos centras sostinėje, netoli Lentvario, o dabar įmonė praneša apie darbuotojų atrankas trims naujoms tinklo parduotuvėms. Galgiuose, Riešėje ir Avižieniuose būsimiems komandoms nariams žadamas ne tik konkurencingas atlyginimas, plačios karjeros galimybės, bet ir gausus įvairių naudų paketas, dinamiškas darbas bei vakarietiška darbo kultūra.

„Auga ne tik mūsų tinklas – auga ir Vilnius, plečiasi jo priemiesčiai, kurie yra vis tankiau apgyvendinami. Norėdami patenkinti vietos gyventojų poreikį, plečiame savo parduotuvių tinklą Vilniaus mieste ir rajone. Siūlome darbą trijose naujose parduotuvėse, užtikrindami darbuotojams ne tik aiškų atlyginimo augimą, karjeros galimybes, bet ir draugišką bei palaikančią atmosferą darbovietėje“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė.  

Prisijungti darbuotojai kviečiami į parduotuvės vadovaujančio personalo ir pardavėjų pozicijas. Pasak S. Savickienės, kandidatuoti gali ir neturintys panašaus darbo patirties, kadangi prieš pradedant dirbti, visiems naujiems darbuotojams bus suteikti išsamūs teoriniai ir praktiniai mokymai. Jų metu komandos nariams kelionės išlaidas kompensuos įmonė.

Šių trijų parduotuvių Galgiuose, Riešėje ir Avižieniuose darbuotojams, išdirbusiems 6 mėnesius, bus išmokėti vienkartiniai priedai, siekiantys 500 eurų (neatskaičius mokesčių), o po 1 darbo mėnesio – suteikta papildoma 100 eurų „Lidl“ dovanų kortelė.

Norint kandidatuoti į parduotuvės vadovaujančio personalo ar pardavėjo pozicijas, užtenka užpildyti internete esančią formą, o dėl tolimesnių veiksmų su kandidatu susisieks įmonės atstovai. Turintys klausimų dėl atrankos, gali kreiptis telefonu 8 800 800 50.

Susipažinti su darbo pozicijomis galima čia: Pardavėjas (-a), parduotuvės vadovo (-ės) pavaduotojas (-a) naujai atidaromoje parduotuvėje AvižieniuosePardavėjas (-a) naujai atidaromoje parduotuvėje GalgiuosePardavėjas (-a) naujai atidaromoje parduotuvėje Riešėje

Siūlo didžiausią vidutinį atlyginimą ir papildomas naudas

Visiems savo darbuotojams „Lidl“ siūlo konkurencingą atlyginimą. Naujausiais portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, balandžio mėnesio „Lidl Lietuva“ darbo užmokestis siekė 2111, 21 eurus prieš mokesčius ir buvo didžiausias vidutinis atlyginimas tarp penkių didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų. Vidutinis darbo užmokestis apskaičiuojamas remiantis visą kalendorinį mėnesį įmonėje dirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

„Nuolat rūpinamės darbuotojų finansiniu saugumu ir motyvacija, o šį tikslą įgyvendiname nuo pat veiklos šalyje pradžios, reguliariai peržiūrėdami komandos narių atlyginimus. Pastaruosius trejus metus kilo parduotuvių ir logistikos centro darbuotojų atlygis – nuo šių metų sausio 1 d. atlyginimai didėjo vidutiniškai 4–9 proc. Pernai rugsėjį atlyginimai augo ir administracijos darbuotojams. Be to, „Lidl“ veikia pakopinė algų kėlimo sistema, leidžianti parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams jau darbo pradžioje žinoti, kaip ateityje didės jų atlyginimas“, – tvirtina S. Savickienė.

„Lidl Lietuva“ taip pat siūlo ir kitas atlygio paketo stiprinimo priemones, viena jų – „Lidl“ kortelės, kurias darbuotojai gali panaudoti apsipirkdami prekybos tinkle.

S. Savickienė teigia, kad įmonėje darbuotojams sudaromos tinkamos sąlygos darbuotojų tobulėjimui, motyvacijai ir galimybėms kilti karjeros laiptais – rengiami mokymai, seminarai, įmonėje įdiegti individualūs mokymo planai. Skaičiuojama, kad kasmet įmonėje pareigose pakyla vidutiniškai 10 proc. visų darbuotojų.

Įmonė rūpinasi ne tik finansine, bet ir fizine bei emocine kolektyvo narių sveikata – visus, baigusius bandomąjį laikotarpį, apdraudžia papildomu sveikatos draudimu.

„Papildomas sveikatos draudimas leidžia darbuotojams padengti gydymo išlaidas poliklinikose ir ligoninėse, įsigyti vaistų, sveikatinimo priemonių ar, pavyzdžiui, gauti kompensaciją už dalį odontologijos ir optikos paslaugų išlaidų. Kolektyvo nariams ir jų vaikams iki 14 metų taip pat suteikiame galimybę pasiskiepyti nemokama vakcina nuo gripo, o atėjus šaltajam sezonui aprūpiname vitaminų rinkiniais“, – pasakoja S. Savickienė.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 72 „Lidl“ parduotuvės 27 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Daugiau informacijos:
Lina Skersytė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
UAB „Lidl Lietuva“ 
Tel. +370 5 267 3228, mob. tel. +370 680 53556
lina.skersyte@lidl.lt

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *