Spausdinti šį puslapį

Prašo informuoti apie beglobes kates

Beglobės katės patinka ne visiems. Beglobės katės patinka ne visiems.

Ukmergės miesto seniūnija labai dažnai sulaukia gyventojų skundų dėl valkataujančių kačių. Žmonės baiminasi dėl ligų, kurias platina beglobės katės, nepatinka jų kniaukimai per naktis, tad prašo gyvūnus  paimti. Tačiau šiuo metu neaišku, kokio tai masto problema mūsų rajone, kiek yra valkataujančių gyvūnų. Spėlionės šiuo klausimu yra labai įvairios.

Bandant išspręsti problemą Ukmergės miesto seniūnė Zita Pečiulienė prašo gyventojų pagalbos. Seniūnė ketina skelbti viešąjį konkursą ir pirkti paslaugas iš konkursą laimėjusios, beglobiais gyvūnais besirūpinančios, organizacijos.

Tačiau norint skelbti konkursą reikalinga informacija ne tik apie galimą kačių skaičių, vietas, kur jos glaudžiasi, bet ir bent preliminariai žinoti, ar gyvūnas senas, ar jauniklis.

Seniūnė ragina gyventojus skambinti jai telefonu (8 340) 63483 ir pasidalinti savo skundais ir turima informacija apie beglobes kates.

Z. Pečiulienė primena, kad skambučių ir informacijos laukia ne tik iš miesto, bet ir viso rajono gyventojų.

Ji pati mano, kad tokių gyvūnų galėtų būti apie 100, tačiau kiek žmonių iš tikrųjų atsilieps ir suteiks informacijos, neįsivaizduoja.

Visus, kam aktuali ši informacija, prašoma skambinti iki rugsėjo 15 dienos.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)