Ukmergės aktualijos

Į redakciją kreipėsi ukmergiškis, norėjęs pasidalyti pastebėjimais apie mieste netvarkomas teritorijas. Viena jų – naujųjų baigiamų statyti Teismo rūmų Deltuvos gatvėje aplinka ir tvora.

Trečiadienį Vyriausybės posėdyje pritarta, kad Laisvės gynėjų diena, Sausio 13-oji, galėtų tapti švenčių diena, o tai reiškia, kad tą dieną nereikėtų dirbti.

Veprių seniūnijos jaunimas parodė gražią iniciatyvą ir sutvarkė ežero paplūdimį. Seniūnė Dalia Radzevičienė pasidžiaugė, kad tokios jaunimo pagalbos sulaukia nebe pirmą kartą.

Už nešienautas privačias miesto teritorijas gresia nemenkos piniginės baudos. Jos gali siekti iki 600 eurų. Įspėjimus dėl nešienaujamų privačių teritorijų šią vasarą jau gavo per 40 ukmergiškių.

Ukmergėje antrus metus veikiančios šunų dresūros mokyklėlės įkūrėjai sako, kad nėra šuns, kurio būtų neįmanoma išmokyti. Tačiau tikina, kad pirmiausia  mokytis turi šeimininkas, o tik paskui – jo augintinis.

Liepos 27 d. policijoje gautas pareiškimas apie internetinį sukčiavimą. 

Gyvūnų globos namai „Klajūnas“ savo feisbuko paskyroje paviešino sukrečiančią istoriją, apie galimai zoofilo prievartautą šunelį.

Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) turimą autoūkį papildė du nauji lengvieji automobiliai „Seat ATECA“.

Ukmergės rajone, Vidiškiuose, Taikos gatvę renovuojantys kelininkai ketvirtadienį prakirto dujų vamzdį. Iš jo ėmė veržtis dujos.

Pasaulį apėmusi koronaviruso COVID-19 pandemija koreguoja pirmosios pagalbos teikimo taisykles.

Puslapis 1 iš 61

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Pasiruošėte grįžti prie veido kaukių?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų