Ukmergės aktualijos

Birželio 20 d. policijoje gautas vyro pareiškimas apie tai, kad asmenys, kurie yra ar buvo namo Ukmergėje savininkai, pasisavino minėtame name paliktą jo turtą.

Kauno arkivyskupijos kurija informuoja apie paskelbtus ir įteiktus naujus kunigų skyrimus.

Liepos 6 d. Ukmergėje vyks XVII Aukštaitijos regiono sutartinių šventė „Sutarjėla“.

Birželio 24-osios rytą, apie 9 val. 20 min., Ukmergės Pilies parke pastebėta, kad pavogtas robotas žoliapjovė „Husqvarna“.

Asociacija „Tavo Europa“ kartu su parneriais iš Rumunijos, Prancūzijos ir Suomijos vykdo projektą ,,Rural Youth Parliament“, skirtą jaunimui iš kaimo vietovių. Jo metu kuriamas edukacinis įrankis, kuris bus prieinamas virtualiai.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie kaitrą. 2022 m. birželio 27–30 dienomis dienos temperatūra daugelyje rajonų sieks 30–34 laipsnius karščio.

Į Lietuvą atvykę karo pabėgėliai iš Ukrainos aktyviai ieško darbo. Vieni įsidarbina darbdavių siūlomose darbo vietose, kiti vykdo savarankišką veiklą.

Ponia Nijolė po apsilankymo pas šeimos gydytoją Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) liko nusivylusi, kad turėjo ilgai laukti, kol buvo priimta, bei gydytojos elgesiu.  

Neramios Joninės buvo kai kuriems ukmergiškiams – policija sulaukė pranešimų apie mieste kilusias muštynes.

Ukmergės rajono savivaldybė buvo skelbusi, kad nuo šio pirmadienio, birželio 27 d., dėl remonto darbų Vilniaus gatvėje bus uždarytas pagrindinis miesto tiltas.

Puslapis 1 iš 108

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų