Ukmergės aktualijos

Žiemiški orai tapo tikru išbandymų atokesnių kaimų gyventojams. Žmonėms besipiktinant prastai valomais rajono keliais, pakalbinome kelių labiau nutolusių seniūnijų seniūnus apie jų turimus išteklius ir pajėgumus šiai problemai spręsti.

Ukmergiškė Vladislava pasakojo, kad su Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centru (PSPC) telefonu pavyko susisiekti tik po to, kai, praradusi viltį prisiskambinti medikams, apie tai pranešė mūsų šalies prezidentūrai ir Sveikatos apsaugos ministerijai.

Želvos seniūnijos gyventoja, viena auginanti dukrą, šiai galimai užsikrėtus koronavirusu, nerado, kas ją pavėžėtų atlikti PGR testą.

Ukmergiškė Asta atkreipė dėmesį į slidžius miesto šaligatvius. Pasakojo, kad ketvirtadienį, apie 6 val. ryto, į darbą ėjo Bažnyčios, paskui – Maironio gatve. Šaligatviai buvo nebarstyti ir labai slidūs. Paskui pasuko Vytauto gatve, bet ir ten nesimatė, kad kas būtų barstęs.

Policija skelbia, kad šeštadienį Ukmergės rajone moteris sukčiams atidavė 1 tūkst. eurų.

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

Asta KROGERTIENĖ.

Sukčiai sugalvoja įvairių naujų sukčiavimo būdų, tačiau nereikia pamiršti, jog naudoja ir senas schemas.

Ukmergėje greitu laiku bus vykdomi naujoviški pirmosios pagalbos kursai. Mūsų ligoninėje jau įrengta mokymų klasė, kuri, kaip tikimasi, netrukus pravers duris kursantams.

Ukmergiškė atkreipė dėmesį į STOP juosta užtvertą neįgaliųjų įėjimą į Ukmergės kraštotyros muziejų.

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje ukmergiškis R. Š. kaltinamas plėšimu ir vagyste.

Nuo šiol keliautojams Vepriuose susiorientuoti padės naujos informacinės rodyklės.

Puslapis 1 iš 97

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų