Ukmergės aktualijos

Ukmergės miesto viešosiose erdvėse yra įrengtos 92 vaizdo stebėjimo kameros.

Praėjusią savaitę, penktadienį, į redakciją paskambinęs Ukmergės turgaus prekiautojas pasakojo, kad Vyriausybės sprendimu lauko prekyba atlaisvinta.

Nuo internetinių sukčių nukentėjo Ukmergės rajono gyventoja.

Nacionaliniam sveikatos centrui pakeitus skaičiavimo metodiką, sergančiųjų COVID-19 rodiklis pasikeitė.

Vairuotojas Vaidas uždavė kelis klausimus rajono vadovams dėl kelių ir gatvių valymo. „Kodėl tos pačios kategorijos Ukmergės keliai valomi nevienodai?“ – teiravosi keliomis nuotraukomis savo klausimą pailiustravęs vyras. Klausė, kodėl į tokią situaciją nereaguoja saugaus eismo komisija.

Ukmergės rajono policijos komisariatas praėjusią savaitę išplatino jautrią informaciją apie pareigūnus, sniegynais klampojusius iki užpustyto vienkiemio. Tačiau, pasirodo, tie gyventojai socialinių tarnybų pagalbos nepageidauja ir tenori, kad juos paliktų ramybėje.

Šventinės dienos ir buvimas namuose kvepia ne tik ramybe ir kepamais pyragais.

Siesikų pilis neseniai tapo Baltijos jūros regiono pilių ir muziejų asociacijos, siekiančios didinti bendradarbiavimą tarp Baltijos šalių pilių ir muziejų, nare. Ši organizacija vienija daugiau nei 40 muziejų, įsikūrusių Suomijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos pilyse.

Vasario 3 d. įvyko nuotolinis respublikinis geografinių žinių konkursas ADVENTUR 2021 „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Jame dalyvavo 1 793 mokiniai iš 41 savivaldybės. Klausimai apėmė įvairias sritis: Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką.

Ukmergės rajone 17-kai abiturientų šimtadienį šventusių asmenų buvo surašyti protokolai dėl karantino sąlygų pažeidimo. Apie tai pranešė BNS.

Puslapis 1 iš 74

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar jau planuojate keliones į užsienį?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų