Ukmergiškiai kaltinami narkotikų kontrabanda

Prašo atsiliepti nukentėjusius asmenis /

Kauno apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, arba neteisėto disponavimo dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu bei narkotinių ar psichotropinių medžiagų kontrabandos pareikšti dviem jauniems ukmergiškiams.

Kaip teigiama prokuratūros pranešime spaudai, baudžiamosios bylos duomenimis, 2023 m. birželį jaunuoliai, turėdami tikslą parduoti ar kitaip platinti psichotropines medžiagas, iš Graikijos Respublikos neteisėtai paštu parsisiuntė ir laikė labai didelį kiekį minėtų medžiagų.

Kaltinamieji veikė bendrininkų grupėje – vienas nusikaltimo vykdytojo, o kitas – padėjėjo vaidmenyje.

Tyrimo metu nustatyta, kad vaikinai iš užsienio parsisiuntė apie 12 gramų gelsvos spalvos medžiagos, apie 12 gramų rausvos spalvos skysčio, apie 1,2 gramo baltos spalvos medžiagos, kurių sudėtyje rasta psichotropinių medžiagų pėdsakų. Bendra siuntinio vertė siekė apie 370 eurų. Už kvaišalus atsiskaitė kriptovaliuta.

Tyrimo duomenimis, vienam iš kaltinamųjų paėmus siuntą iš kurjerio su joje buvusiomis psichotropinėmis medžiagomis, jaunuolis buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Baudžiamajame kodekse už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, arba neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo 10-ies iki 15-os metų. Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų kontrabandą – laisvės atėmimo bausmė nuo 10-ies iki 18-os metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Vilniaus apygardos teismui.

UŽ inf.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *