Tapo sukčių aukomis

Sukčiai Lietuvoje turtus žeriasi rieškučiomis. Patiklūs gyventojai jiems perveda šimtus tūkstančių eurų. Vilniaus apskrityje vien tik per šią savaitę nukentėjo nemažai žmonių, tarp kurių ir ukmergiškė.

Vilniaus apskr. VPK gautas 54 m. moters pranešimas, kad liepos 1 d., apie 17 val., Ukmergės r. nepažįstami asmenys, paskambinę telefonu, iš jos banko sąskaitos apgaule išviliojo 14 900 eurų.

Kiti įvykiai fiksuoti Vilniaus apskrities savivaldybėse.

44 m. moteris pranešė, kad nuo birželio 22 d. iki liepos 1 d. jai telefonu skambino nepažįstami vyrai, kurie, prisistatę banko darbuotoju ir policijos pareigūnu, apgaule išviliojo 101 500 eurų.

68 m. moteris birželio 25 d. Vilniuje per „Viber“ programėlę gavo pranešimą, kad tapo sukčiavimo auka. Netrukus vaizdo skambučiu su ja susisiekęs nepažįstamas vyras nurodė iš bankų paimti paskolas bei pinigus išgryninti bankomatuose ir juos perduoti atvykusiam kurjeriui. Moteris reikalavimus įvykdė ir neteko 14 800 eurų.

77 m. moteris pranešė, kad liepos 1 d., apie 23 val., per „Messenger“ programėlę ji gavo pranešimą apie laimėtus pinigus. Susisiekusi su nepažįstamu asmeniu, pastarajam pervedė 12 046 eurus.

66 m. vyrui telefonu paskambino nepažįstamas vyras, kuris, prisistatęs banko darbuotoju, apgaule išviliojo 20 000 eurų.

Dar viena 42 metų moteris policijai pranešė, kad nuo birželio 18 d. iki liepos 3 d. susirašinėjimo programėle su ja buvo susisiekusi moteris, siūliusi tarpininkauti atblokuojant elektroninę piniginę, į kurios sąskaitą nukentėjusioji pervedė 33 000 eurų.

UŽ inf.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *