Spausdinti šį puslapį

Kviečiame švarinti kalbą ir kurti...

Rugsėjo 8-ąją minime Tarptautinę raštingumo dieną.

Šios prasmingos dienos išvakarėse kviečiame ukmergiškius, miesto ir rajono svečius atkreipti dėmesį į rajono viešąją kalbą, informuoti apie pastebėtas klaidas ir pelnyti apdovanojimą.

Informacijos (vieta, adresas, kopija, nuotrauka) lauksime iki rugsėjo 10 d. 8 val. el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Mes sieksime, kad nurodytos klaidos būtų pataisytos, Jūs būsite prisidėjęs (-usi) prie kalbos švarinimo ir apdovanotas (-a)!

Apdovanojimą galite pelnyti ir dalyvaudami konkurse, skirtame Tarptautinei raštingumo dienai paminėti.

Konkurso esmė – lavinti lietuvių kalbą, prisiminti seniai nevartotus žodžius, tobulinti rašybos, skyrybos, raštvedybos įgūdžius...

Uždavinys – parašyti pasirinkto žanro kūrinį arba parengti dokumento (rašto, potvarkio, įsakymo, norminio teisės akto, gyvenimo aprašymo ar kt.) projektą, kurio visi žodžiai prasidėtų viena raide.

Bus vertinami darbai, iki rugsėjo 10 d. 8 val. atsiųsti el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Geriausių darbų autoriai bus pagerbti ir apdovanoti, jų darbai, autoriams sutikus, – publikuojami.

Dalia IVAŠKEVIČIENĖ

Rajono savivaldybės vyr. kalbininkė

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)