Spausdinti šį puslapį

Vėlinių dieną – sustiprintas patruliavimas

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Komunikacijos poskyrio specialistė

Per Vėlinių šventes gausiai lankomos kapinės, todėl Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai ypatingą dėmesį skirs kapinių prieigų priežiūrai.

Pareigūnai dirbs pagal specialų pajėgų išdėstymo planą. Didžiausios policijos pajėgos bus nukreiptos prie Dukstynos kapinių bei šalia esančio magistralinio kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis. Čia bus pastatyti papildomi kelio ženklai, įrengti specialūs policijos postai, kurie, esant poreikiui, reguliuos transporto priemonių eismą. Siekiant išvengti automobilių grūsčių, pasiruošta sklandžiai nukreipti transporto priemonių eismo srautus. Dukstynos kapinių teritorijoje, kaip ir įprastai Vėlinių dieną, vyks vienpusis eismas: į kapines bus vienas įvažiavimas, o išvažiuoti bus galima dviejuose išvažiavimuose.

Vairuotojus raginame būti pakančius, supratingus ir dėmesingus, laikytis papildomų kelio ženklų reikalavimų. Piktnaudžiavimas ir nesilaikymas papildomo ženklinimo paprastai tik sukuria bereikalingas problemas, sutrikdo eismą ir sudaro nepatogumų kitiems eismo dalyviams.

Atkreipiame dėmesį, kad didžiausios grūstys susidaro apie 11–14 val., tad patariame ruošiantis lankyti kapus atsižvelgti tai.

Policija vykstantiems lankyti artimųjų kapų pataria neskubėti, o važiuojantiems į tolimesnę kelionę siūlo išvykti ankstėliau. Gyventojai turėtų atminti elementarias taisykles: išlipus iš automobilio tamsiu paros metu reikia apsirengti šviesą atspindinčią liemenę, segėti atšvaitą ar pasišviesti žibintuvėliu. Palikdami automobilius, patikrinkite, ar tikrai užrakinote, ar nepalikote automobilio salone daiktų.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)