Spausdinti šį puslapį

Visą savaitę – be elektros

Į redakciją paskambinęs Siesikuose gyvenantis Rimantas pasakojo, kad į jų miestelyje esantį socialinį būstą buvo atkraustyta šeima, kuri jau beveik savaitę gyvena be elektros.

Pasak vyro, toje šeimoje auga du vaikai. Jiems reikia mokytis. Kaip gyventi žmonėms be elektros?

Naujųjų gyventojų socialiniu būstu, pasak pašnekovo, turėjo pasirūpinti Ukmergės butų ūkis. Bet esą nepasirūpino tinkamai, jei visą savaitę elektra nepajungta.

Į redakciją skambinęs vyras sakė girdėjęs, kad minėtame bute anksčiau gyvenusi šeima paliko skolų. Gal dėl to elektra nepajungiama. Tačiau kuo kalti dabartiniai gyventojai? Prašė padėti išspręsti šią problemą.

UAB Ukmergės butų ūkio direktorius Raimondas Baltaduonis patvirtino, kad ESO ten buvo atjungusi elektros tiekimą dėl įsiskolinimo, kurį paliko ankstesnis buto gyventojas.

Minėtame būste jų įmonės specialistai atliko remontą, keitė elektros instaliaciją. Viską sutvarkius, savivaldybė įsiskolinimą už elektrą padengė, o elektros tiekimo įmonė pranešė, kad elektra bus pajungta pagal jų nustatytą tvarką – per penkias darbo dienas.

Paskubomis į jiems skirtą butą atsikėlusi šeima žinojo apie tai, kad elektros gali tekti palaukti. Tačiau, matyt dėl sudėtingos savo situacijos, sutiko su tokiomis sąlygomis ir nebelaukė.

Kadangi kaip tik prasidėjo savaitgalis, prie penkių dienų, per kurias pažadėta pajungi elektrą, prisidėjo dar dvi savaitgalio dienos.

R.Baltaduonis apgailestavo, kad niekuo negali padėti – su elektros tiekėjais bendrauja kaip ir visi kiti – trumpuoju telefonu. O ten sėdintis dispečeris visus klausimus sprendžia pagal instrukciją.

ESO pažadėjo, kad ilgiau nei nustatytas penkių darbo dienų terminas, jų įmonė tikrai neužtruks.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)