Spausdinti šį puslapį

Internete – „prekeiviai“ ir „pirkėjai“

Policija įspėja: jei brangią prekę atradote už neįtikėtinai žemą kainą, tikėtina, kad tai – dar viena sukčiavimo forma.

Jei vis dėlto nusprendėte išbandyti laimę, turėkite atskirą kortelę apsipirkti internetu. Jos sąskaitą papildykite tik prieš atlikdami mokėjimą ir tik tiek lėšų, kiek reikia konkrečiai prekei ar paslaugai įsigyti.

Perkate ar parduodate naudotą daiktą ar drabužį internetu? Saugokitės skelbiu.lt, „Vinted“ ir panašiose platformose veikiančių sukčių. Parduodami ar pirkdami jie pateikia neva siuntų tarnybos nuorodas, kur reikia suvesti mokėjimo kortelės, interneto banko duomenis, sąskaitos likutį ar kitus konfidencialius duomenis.

Ši informacija – tikrai ne sklandžiam užsakymui. Tam užtenka parduodamo daikto matmenų, būklės ir pristatymo adreso.

Būkite atsargūs ir parduodant tenkindami savo klientų įnorius. Potencialus pirkėjas SMS žinutėmis ar pokalbių programėlėje teiraujasi, ar gali atsiskaityti per kurjerių tarnybą?  Nepasimaukite ir nepateikite mokėjimo kortelės duomenų – vienintelė informacija, būtina susimokėti už pirkinį, yra pardavėjo sąskaitos numeris.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)