Spausdinti šį puslapį

Dūris – mirtinas

Viena po kitos rajoną sukrėtė kelios kraupios nelaimės. Vos per kelias dienas nužudyti du žmonės.

Pirmadienį apie 20.40 val. mieste, Vilniaus gatvėje, po tiltu prie Šventosios upės, žolėje buvo rastas žmogus. Vyras buvo sužalotas – nustatyta pjautinė žaizda.

Policija praneša, kad neblaivus žmogus, gim. 1963 m., buvo nuvežtas į Ukmergės ligoninę ir paguldytas gydyti į traumatologijos skyrių. Tačiau kitos dienos rytą ukmergiškis, deja, ligoninėje mirė.

Nepraėjo daug laiko, ir ikiteisminį tyrimą atliekanti policija nustatė įtariamąjį. Policijos teigimu, tai – irgi Ukmergės gyventojas. Antradienį jis buvo sulaikytas ir išvežtas į areštinę Vilniuje. Dėl asmens suėmimo kreiptasi į teismą.

Antradienio „Ukmergės žiniose“ rašėme apie Siesikų miestelyje įvykdytą žmogžudystę. Sekmadienio vakarą namuose išgertuvių metu žmona dūrė peiliu į krūtinę savo sutuoktiniui. Žmogus (gim. 1980 m.) mirė iš karto.

Įtariamoji (gim. 1978 m.) buvo neblaivi – jai nustatytas 2,7 promilės girtumas. Moteris taip pat buvo išvežta į areštinę.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)