Spausdinti šį puslapį

Slidžiuose keliuose – pirmosios nelaimės

Dėl slidžių kelių savaitgalį rajone neišvengta nelaimių. Viena jų nutiko kelyje A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis, ties „Dukstynos“ sodų bendrija: automobilis „Nissan Almera“ apsivertė ant stogo.

Nutikimas įvyko sekmadienio rytą, šiek tiek po aštuonių. Tuo pat metu visai šalia nuo važiuojamosios kelio dalies nuslydo ir į griovį nuvažiavo dar viena transporto priemonė, matyt, bandant išvengti susidūrimo su „Nissan“.

Pastarojo automobilio vairuotojas, policijos teigimu, jo nesuvaldė dėl slidaus kelio. Mašina nuslydo ir apsivertė, į šalis pažiro detalės, ji gerokai apgadinta.

Laimei, įvykio metu niekas iš žmonių nenukentėjo. Vairuotojas, anot policijos, buvo blaivus.

Liudininkų teigimu, tąryt kelio danga šioje vietoje buvo slidi lyg stiklas. Kadangi minėtas kelias nepriklauso miesto teritorijai, jo barstymu rūpinasi VĮ „Kelių priežiūra“ Ukmergės kelių tarnyba. Tačiau smėlio barstytuvai atvyko tik tada, kai apie nelaimę kelininkus informavo policijos pareigūnai.

Kad nebūtų daugiau susidūrimų, policininkai reguliavo eismą tol, kol nuo kelio buvo nutempta jį užtvėrusi apvirtusi mašina.

Deja, šį kelią policijos pareigūnai vadina nelaiminga vieta. Mat, sako jie, panašių nelaimių čia nutinka neretai. Ypač – žiemą, kai būna slidu, ir vairuotojai, sukdami iš čia esančio posūkio, nepristabdo.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)