Spausdinti šį puslapį

Girtas, be teisių ir su narkotikais

Autostradoje pirmadienį įvykusi avarija atskleidė, kad jos kaltininkas ne tik vairavo neblaivus, be teisių, bet striukėje dar ir aptikta narkotikų.

Ši istorija nutiko pirmadienį apie 16 val. autostrados Vilnius–Panevėžys 70-ame kilometre, Pivonijos seniūnijoje.

Sąlygos vairuoti tądien buvo prastos – smarkiai snigo.

Vilniaus kryptimi važiavusį „Toyota“  markės automobilį lenkti pradėjo autobusiukas „VW Transporter“. Tačiau nesėkmingai – kliudė „tojotą“ ir ši nuo smūgio atsidūrė griovyje.

Įvykio metu „Toyota“ automobiliu važiavusios moterys buvo nugabentos į ligoninę. Laimei, sužalojimų nustatyta nebuvo.

Atvykusiems pareigūnams „Volkswagen Transporter“ vairuotojas prisipažino neturintis teisės vairuoti transporto priemonę. Be to, nustatyta, kad jis vairavo ne tik be teisių, bet ir girtas – jam nustatytas 1,47 prom. girtumas.

Tačiau čia dar ne viskas – patrulis, atlikdamas 1992 metais gimusio vairuotojo dalinę apžiūrą, jo striukės kišenėje rado į foliją įvyniotą galimai narkotinę augalinės kilmės medžiagą.

Dėl narkotikų laikymo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o dėl to, kad avariją sukėlęs vaikinas vairavo neblaivus, be vairuotojo pažymėjimo, – administracinė teisena.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)