Spausdinti šį puslapį

Valomas bažnyčios fasadas

Tvarkoma Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. Gedimino Nemunaičio nuotr. Tvarkoma Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia keičia spalvas. Švarinamas bažnyčios fasadas, rengiamasi atlikti kitų darbų. 

Bažnyčios teritorijoje šią savaitę buvo tvarkomasi keletą dienų. Šios bažnyčios kunigas, Ukmergės dekanato dekanas Vaidas Bartkus sakė, kad nuvalyti fasadą jau buvo būtina. 

„Viskas buvo pajuodę – ir pačiame viršuje esanti Kristaus skulptūra, ir šalia – angelų, šventųjų skulptūros. Teko gerokai šveisti, kad skulptūros iš juodų vėl virstų baltomis. Remontas bažnyčioje jau kokius 15 metų nedarytas, o kas dešimt reikia valyti“, – sako V. Bartkus. 

Bažnyčios fasado valymu pasirūpino UAB Ukmergės butų ūkis. Valė ant bažnyčios stogo esančias skulptūras, bažnyčios priekį, naudojo chemines medžiagas.  

„Kiek galim – darom savo jėgomis. Bandysim remontuotis po truputį – ne tik priekį, bet ir kitur pavalyti, pašveisti, padažyti“, – pasakojo dekanas. 

Švarinimosi darbai, anot jo, bažnyčios lankytojams netrukdo: „Pamaldos vyksta vakare, o darbai – dieną“, – sakė V. Bartkus.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)