Vilniaus gatvės praeivė atkreipė dėmesį į naujuosius stendus.

Antano Smetonos gimnazijos abiturientas Tauras Žemaitis pristatė daugiau nei pusmetį kurtą meninį-ekologinį projektą – trijų kostiumų kolekciją „Gyvenimas plastike“.

Minint Pasaulinę kultūros dieną, Ukmergėje jau 14 metų pagerbiami ir apdovanojami mūsų krašto labiausiai nusipelnę kultūros žmonės. Šiemet tradiciškai įteiktos Geriausio kultūros darbuotojo, Sėkmingiausio kūrėjo kūrybinio projekto bei Metų kultūros mecenato nominacijos.

Jau aptarti būsimos Miesto šventės renginiai. Šiemet ji vadinsis „Simfonija Ukmergei“, o vyks tradiciškai paskutinįjį gegužės savaitgalį – gegužės 27–29 dienomis.

Ukmergės kultūros centro filialų teatrų kolektyvai paminėjo Tarptautinę teatro dieną – vyko vieni pas kitus į svečius ir dovanojo geras emocijas ne tik sau, bet ir žiūrovams.

Ukmergės kultūros centro mėgėjų teatras, minėdamas Tarptautinę teatro dieną, pakvietė ukmergiškius į vaizdų, garsų ir skaitymo performansą „Jonas Mekas „Laiškai iš niekur“.

Ukmergės meno mokykla, įgyvendinant projektą, rengia akademinės muzikos koncertus.

Balandžio 15-ąją minėsime Pasaulinę kultūros dieną. Tradiciškai šią dieną yra įteikiamos trys nominacijos – geriausio Ukmergės rajono kultūros darbuotojo, sėkmingiausio kūrėjo kūrybinio projekto ir metų kultūros mecenato. Ukmergės rajono kultūros taryba jau patvirtino kandidatus, kuriuos siūloma apdovanoti.

Arvydas PĖŠINA

Į Ukmergę kovo pradžioje grįžta būgnų ir perkusijų gaudesys. Po metų pertraukos kultūros centre Kovo 11-ąją rengiamas Tarptautinis perkusinės muzikos festivalis „Percussion Ukmergė 2022“.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Puslapis 1 iš 19

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų