Praėjusį savaitgalį, šeštadienio rytą, Ukmergėje buvo apiplėštos dvi garbaus amžiaus moterys. Policija skelbia, kad birželio 20 d., apie 8 val. 30 min., Miškų gatvėje nepažįstamas asmuo užpuolė 88 metų moterį ir pagrobė jos rankinę, kurioje buvo piniginė su 14 eurų. Dėl tokio paties nusikaltimo, kuris įvykdytas kitoje miesto vietoje, į policiją kreipėsi ir dar viena […]



