Duris atvėrė „Rudens saulutė“

Ant­ra­die­nį Uk­mer­gės kul­tū­ros cen­tro Dai­lės ga­le­ri­jo­je du­ris at­vė­rė XVI-oji res­pub­li­ki­nė ne­ga­lios žmo­nių dai­lių­jų ama­tų dar­bų pa­ro­da „Ru­dens sau­lu­tė“. Il­ga­me­tė šio tra­di­ci­nio ren­gi­nio or­ga­ni­za­to­rė Uk­mer­gės kraš­to ne­įga­lių­jų są­jun­gos pir­mi­nin­kė Lio­nė Alek­sie­nė pa­si­džiau­gė,kad šie­met į Uk­mer­gę...

 

Au­to­rės nuotr. Pa­ro­do­je – ke­li tūks­tan­čiai eks­po­na­tų.


 

...dar­bai at­ke­lia­vo net iš 30-ies ša­ly­je vei­kian­čių ne­įga­liuo­sius vie­ni­jan­čių or­ga­ni­za­ci­jų.

Iš vi­so pa­ro­do­je – per 2000 drož­tų, ner­tų, vel­tų, pin­tų, ta­py­tų, lip­dy­tų ir ki­to­mis tech­ni­ko­mis at­lik­tų kū­ri­nių. Juos pa­tei­kė apie 200 įvai­riuo­se ša­lies kam­pe­liuo­se gy­ve­nan­čių au­to­rių.

Or­ga­ni­za­ci­jos pir­mi­nin­kės tei­gi­mu, kas­met pa­ro­da nu­skaid­ri­na­ma vis nau­jo­mis idė­jo­mis ir nau­jais da­ly­vių vei­dais.

Au­to­riams, da­ly­vau­jan­tiems šia­me kas­me­ti­nia­me ren­gi­ny­je, tai ne tik sa­vi­raiš­kos ir pa­ben­dra­vi­mo ga­li­my­bė, bet ir bū­das ga­mi­nius par­duo­ti. Di­dži­ą­ją da­lį eks­po­na­tų ga­li­ma įsi­gy­ti ir tai uk­mer­giš­kiai da­ro la­bai no­riai. Per­nai jie įsi­gi­jo eks­po­na­tų net už 5000 li­tų.

„Ru­dens sau­lu­tės“ ati­da­ry­me vi­sus svei­ki­no ir už kas­me­ti­nę pa­ro­dą L. Alek­sie­nei dė­ko­jo ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Sta­sys Jac­kū­nas bei ki­ti sve­čiai.

Kon­cer­ta­vo Uk­mer­gės me­no mo­kyk­los Mu­zi­kos sky­riaus auk­lė­ti­niai.

Pa­ro­da Uk­mer­gės kul­tū­ros cen­tre veiks dvi sa­vai­tes, iki spa­lio 7 d.

Vi­są tą lai­ką jo­je bu­dės sa­va­no­riai, o no­rin­tie­ji ga­lės įsi­gy­ti pa­ti­ku­sį rank­dar­bį ar pa­veiks­lą.

Spa­lio 7-ąją tra­di­ciš­kai vyks iš­kil­min­ga pa­ro­dos už­da­ry­mo šven­tė, ge­riau­sių au­to­rių dar­bų ap­do­va­no­ji­mas, įteik­ti spe­cia­lūs pri­zai ir pa­dė­kos.

Autorė: Vil­ma NEMUNAITIENĖ

2014-09-26-3 straipsnio 2 nuotr


Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų