Futbolą žaidė moterys

,,Mo­te­rys už fut­bo­lą“ – šiuo­lai­kiš­kas mo­te­ris ir mer­gi­nas vie­ni­jan­tis ju­dė­ji­mas, ku­riuo sie­kia­ma po­pu­lia­rin­ti mo­te­rų fut­bo­lą, pa­ro­dy­ti, kad jis ga­li bū­ti ne tik spor­tas, bet ir gy­ve­ni­mo bū­das, lais­va­lai­kio pra­lei­di­mo for­ma, pra­mo­ga vi­sai šei­mai.

 

Var­žy­bo­se nu­ga­lė­jo drau­gys­tė.


 

Spor­to cen­tras ir ste­re­o­ti­pus griau­nan­tis ju­dė­ji­mas ,,Mo­te­rys už fut­bo­lą“ Šven­tu­pės spor­to ba­zė­je pra­ėju­sią sa­vai­tę su­ren­gė šven­tę, ku­rio­je da­ly­va­vo lop­še­lio-dar­že­lio ,,Žio­ge­lis“, Vai­kų glo­bos na­mų, cho­ro ,,Že­my­na“, Spor­to cen­tro tre­ne­rių žmo­nų, ,,Ae­ro­bi­ka vi­siems“ bei vieš­nių iš Šven­čio­nių ko­man­dos.

Į ren­gi­nį mo­te­rys at­vy­ko pa­ruo­šu­sios pri­sis­ta­ty­mus, ku­riuos ver­ti­no ko­mi­si­ja. Spor­to cen­tro ma­žie­ji fut­bo­lo auk­lė­ti­niai de­monst­ra­vo ka­muo­lio va­ry­mo ir val­dy­mo ypa­tu­mus.

Su­si­rin­ku­si­ą­sias pa­svei­ki­no Uk­mer­gės spor­to cen­tro di­rek­to­rius Vy­tau­tas Tut­lys, ju­dė­ji­mo ,,Mo­te­rys už fut­bo­lą“ en­tu­zias­tė, il­ga­me­tė Uk­mer­gės fut­bo­lo ko­man­dos žai­dė­ja Jo­li­ta Kli­čiū­tė.

Ren­gi­ny­je ne­trū­ko ge­rų emo­ci­jų ir azar­to. Mo­te­rų ko­man­dos rung­ty­nia­vo fut­bo­lo aikš­te­lė­je, iš­ban­dė jė­gas es­ta­fe­tė­se, da­ly­viai ir žiū­ro­vai jė­gas iš­mė­gi­no įvai­riuo­se kon­kur­suo­se. Vi­sos ko­man­dos ta­po nu­ga­lė­to­jo­mis: lai­mė­jo gra­žus žai­di­mas ir drau­gys­tė.

Da­ly­vės bu­vo ap­do­va­no­tos or­ga­ni­za­to­rių ir rė­mė­jų do­va­no­mis, pa­dė­kos raš­tais. Spe­cia­liai ren­gi­niui su­kur­tą him­ną vi­si su­dai­na­vo šven­tės už­da­ry­mo me­tu.

Mo­te­rys tvir­ti­no, kad šven­tė pa­li­ko ne­pa­kar­to­ja­mus įspū­džius ir ge­rą nuo­tai­ką ne tik joms, bet ir sir­ga­liams, o ypa­tin­gai – vai­kams.

Da­ly­vės nuo­šir­džiai dė­ko­jo šven­tės su­ma­ny­to­jams ir ren­gė­jams, ma­no, kad rei­kia dau­giau to­kių ren­gi­nių, kai ga­li­ma pa­bėg­ti nuo kas­die­ny­bės, pa­mirš­ti rū­pes­čius, at­si­pa­lai­duo­ti.

UŽ inf.

2014-04-04-3 straipsnio 2 nuotr 2014-04-04-3 straipsnio 3 nuotr 2014-04-04-3 straipsnio 4 nuotr

Ren­gi­ny­je ne­trū­ko ge­rų emo­ci­jų.


 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų