Jėgas varžybose išmėgino medžiotojai

Kiek­vie­nais me­tais ra­jo­no me­džio­to­jai sa­vo taik­lu­mą iš­ban­do ra­jo­ni­nė­se šau­dy­mo var­žy­bo­se. Šie­met taik­liau­sių­jų ti­tu­lą jo­se pel­nė Ly­duo­kių me­džio­to­jų klu­bo na­riai. Jiems ati­te­ko per­ei­na­mo­ji Me­ro tau­rė.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Į šau­dy­mo var­žy­bas me­džio­to­jai ren­ka­si kiek­vie­nais me­tais.


 

Įteik­da­mas per­ei­na­mą­ją Me­ro tau­rę ly­duo­kiš­kiams ra­jo­no va­do­vas Vy­das Pa­knys pa­si­džiau­gė, kad me­džio­to­jų šven­tės su­si­lie­ju­sios su gam­ta, lin­kė­jo da­ly­viams sėk­mės ir taik­lių šū­vių.

Tuo tar­pu Ly­duo­kių me­džio­to­jų klu­bas vi­sus šiuos me­tus pri­va­lės sau­go­ti taik­liau­sių­jų var­dą sim­bo­li­zuo­jan­čią tau­rę iki pat ki­tų tra­di­ci­nių var­žy­bų.

Iki šių me­tų taik­liau­sių­jų tau­rė pri­klau­sė Vep­rių, prieš tai – Žel­ve­lės me­džio­to­jams.

Anykš­čių ra­jo­ne, Džiu­gų kai­me, esan­čia­me ak­ty­vaus po­il­sio cen­tre sa­vait­ga­lį vy­ku­sio­se var­žy­bo­se ap­do­va­no­ta ir dau­giau taik­liau­sių ra­jo­no me­džio­to­jų.

Ant­ros vie­tos nu­ga­lė­to­jais šie­met ta­po Vep­rių me­džio­to­jų bū­re­lio na­riai, tre­čios – Lai­čių me­džio­to­jų klu­bo na­riai.

Šau­dant iš graiž­tvi­nio šau­tu­vo į la­pę, šer­ną ir stir­ną taik­liau­sias bu­vo Že­mait­kie­mio me­džio­to­jų klu­bo na­rys L. Šir­vins­kas, ant­ras – A. Šim­kus iš Ly­duo­kių, tre­čias – N. Sed­lec­kas iš Miš­ki­nin­kų me­džio­to­jų klu­bo.

Šau­dant į skrai­dan­čias lėkš­tu­tes sėk­mė ly­dė­jo R. Na­nar­ta­vi­čių iš Vep­rių. Rung­ty­je šau­dant ly­gia­vamz­džiu šau­tu­vu į sto­vin­tį šer­ną pir­mo­ji vie­ta ati­te­ko M. Len­ger­tui iš Lė­no me­džio­to­jų klu­bo.

As­me­ni­nė­se var­žy­bo­se šau­dant iš graiž­tvi­nio šau­tu­vo į šer­ną pir­mo­ji vie­ta ati­te­ko A. Šim­kui iš Ly­duo­kių me­džio­to­jų klu­bo, į la­pę ir stir­ną  taik­liau­siai tai­kė­si N. Sed­lec­kas iš Miš­ki­nin­kų me­džio­to­jų klu­bo.

Šau­dy­da­mi iš pneu­ma­ti­nio gin­klo var­žė­si ir vai­kai. Si­gi­tas Ver­bic­kas bu­vo taik­liau­sias.

Pri­zus įstei­gė par­duo­tu­vės „Nei žvy­no, nei plau­ko“ va­do­vas Rai­mon­das Vas­ke­la, UAB „Uk­mer­gės gin­klai“ bei var­žy­bų or­ga­ni­za­to­riai – Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­ja.

Iš vi­so var­žy­bo­se sa­vo jė­gas iš­mė­gi­no 28 da­ly­viai – šie­met vien vy­rai iš 10 Uk­mer­gės ra­jo­ne re­gist­ruo­tų me­džio­to­jų bū­re­lių ir klu­bų.

Var­žy­bos tru­ko ke­tu­rias va­lan­das. Jo­se tei­sė­ja­vo Sta­sys Brak­nys, Vy­tau­tas Ige­la, Ja­ni­na Ige­lie­nė, Zig­mas Ku­li­kaus­kas, sek­re­to­riaus pa­rei­gas ėjo Pet­ras Ku­pi­nas.

Iš vi­so ra­jo­ne vei­kia 13 me­džio­to­jų bū­re­lių ir klu­bų, ku­riems pri­klau­so per 600 me­džio­to­jų.

Į šau­dy­mo var­žy­bas vy­rai ren­ka­si kiek­vie­nais me­tais.

Autorė: Vil­ma NEMUNAITIENĖ
 

2014-06-10-1 straipsnio 2 nuotr 2014-06-10-1 straipsnio 3 nuotr


  

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų