Kviečiame siūlyti idėjas Miesto šventei

Šven­tės or­ga­ni­za­vi­mo dar­bo gru­pė, ku­riai va­do­vau­ja sa­vi­val­dy­bės me­ro pa­va­duo­to­jas Ro­lan­das Ja­nic­kas, kvie­čia uk­mer­gie­čius da­ly­vau­ti ren­giant šven­tės pro­gra­mą. Uk­mer­gės mies­to šven­tės pa­grin­di­niai ren­gi­niai vyks ge­gu­žės 30–31 die­no­mis.

 

Ši šven­tė, kaip ir dau­ge­lis šie­met vyks­tan­čių ren­gi­nių, de­di­kuo­ta tar­pu­ka­rio Lie­tu­vos lai­ko­tar­piui ir skir­ta mū­sų kraš­tie­čio Pre­zi­den­to An­ta­no Sme­to­nos 140 me­tų ju­bi­lie­jui.

Kas­met mies­tas su­lau­kia ne tik gau­sos da­ly­vių, žiū­ro­vų, bet ir už­sie­nio vals­ty­bių de­le­ga­ci­jų, to­dėl no­ri­si jiems pa­ro­dy­ti tai, kuo di­džiuo­ja­si Uk­mer­gės kraš­tas.

Pra­dė­tas reng­ti šven­tės sce­na­ri­jaus pro­jek­tas, į ku­rį no­rė­tu­me įtrauk­ti kuo dau­giau įvai­rių gru­pių uk­mer­giš­kių pa­siū­ly­mų. Juos įgy­ven­di­nus šven­tė tap­tų įsi­min­ti­na ir sma­gi, jo­je at­si­spin­dė­tų šū­kio „Šven­tiš­kos spa­ci­ros uk­mer­gie­tiš­kai!“ dva­sia.

Šven­tės or­ga­ni­za­vi­mo dar­bo gru­pė krei­pia­si į vi­sus Uk­mer­gei ne­abe­jin­gus žmo­nes, no­rin­čius švęs­ti sma­giai ir iš­ra­din­gai, tu­rin­čius pui­kių idė­jų.

Jū­sų pa­siū­ly­mai ga­lė­tų pa­pil­dy­ti ren­gi­nius. Siū­ly­da­mi idė­jas, ku­rioms rei­kia di­de­lių fi­nan­si­nių ar or­ga­ni­za­ci­nių iš­tek­lių, pa­siū­ly­ki­te ir tu­ri­mus bei ga­li­mus fi­nan­sa­vi­mo šal­ti­nius, or­ga­ni­za­vi­mo ga­li­my­bes.

Kvie­čia­me iki ba­lan­džio 25 die­nos sa­vo idė­jas ir pa­siū­ly­mus siųs­ti Kul­tū­ros ir vie­šų­jų ry­šių sky­riui, el. paš­tu l.ge­ruls­kie­ne@uk­mer­ge.lt ar­ba ad­re­su Kęs­tu­čio a. 3, LT-20114, Uk­mer­gė, su nuo­ro­da „Pa­siū­ly­mai 2014 m. mies­to šven­tei „Šven­tiš­kos spa­ci­ros uk­mer­gie­tiš­kai!“.

Kur­ki­me ir švęs­ki­me Mies­to šven­tę kar­tu!

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Kul­tū­ros ir vie­šų­jų ry­šių sky­rius.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų