Sodininkų bendrijos šventėje

Sta­ti­kų so­di­nin­kų ben­dri­ja ne­se­niai pa­mi­nė­jo 25 me­tų su­kak­tį. Ren­gi­nio die­ną ant sta­lo pui­ka­vo­si ne tik su­neš­ti­nės vai­šės, bet ir fo­to­al­bu­mai apie so­di­nin­kų ben­dri­jos kū­ri­mą­si.

 

Sta­ti­kų so­di­nin­kų ben­dri­jo­je su dai­no­mis pa­mi­nė­tas 25 me­tų ju­bi­lie­jus.


 

Tal­kų, šven­čių, ap­žiū­rų per ket­vir­tį am­žiaus bū­ta tik­rai daug. Sto­ras al­bu­mas – ra­por­tas apie sta­ti­kie­čių gy­ve­ni­mą.

Ben­dri­jos pir­mi­nin­kas Jo­nas Za­le­pū­ga var­di­no ak­ty­viau­sius so­di­nin­kus. Tai jų dė­ka pa­si­kei­tė ben­dri­jos vei­das. Apie tai kal­bė­jo šių me­tų or­ga­ni­zuo­tos ap­žiū­ros pir­mi­nin­kė Mil­da Pa­kė­nie­nė.

Ko­mi­si­jos na­riai ap­lan­kė vi­sus so­dus. Kvie­tė so­di­nin­kus pa­si­do­mė­ti gra­žio­mis Juo­zo Ka­ra­liaus, Ni­jo­lės Kas­pe­ra­vi­čie­nės, Gied­riaus Mu­le­vi­čiaus, Gra­ži­nos Ska­pie­nės gy­vat­vo­rė­mis, Li­nos Mi­liu­kie­nės, Ra­mu­nės Bur­lė­gie­nės, Al­gi­man­to Gri­ciaus, Le­o­no Žuk­lio, Ro­mos Ce­siū­nie­nės įreng­to­mis vejo­mis, smul­kio­sios ar­chi­tek­tū­ros sta­ti­niais.

Ko­mi­si­jos ini­cia­ty­va su­kur­ti nau­ji šių me­tų di­plo­mai. Jų ak­cen­tas – fo­to al­bu­mai apie ben­dri­jos veik­lą. Toks di­plo­mas ir so­di­nin­kų vai­kams, ir anū­kams pri­mins tė­vų ir se­ne­lių dar­bą, ku­riant so­dus.

Dvi­de­šim­čiai so­di­nin­kų įteik­ti lau­re­a­tų di­plo­mai. Po­pie­tės sve­čiui, stam­biau­sios ra­jo­ne „Drau­gys­tės“ so­di­nin­kų ben­dri­jos pir­mi­nin­kui An­ta­nui Pa­li­daus­kui at­ro­dė, kad jų ga­lė­jo bū­ti ir dau­giau.

So­di­nin­kė Dei­man­te Sa­vic­kie­nė vis kvie­tė gai­vin­tis at­si­neš­tais šių me­tų eko­lo­giš­kai iš­au­gin­tais vai­siais. Vir­gi­ni­ja Žal­kaus­kie­nė pa­si­džiau­gė tal­ko­mis, ku­rių me­tu su­tvar­ky­ta upe­lio pa­kran­tė, su­pil­tas al­pi­na­riu­mas bei pa­sta­ty­ta Lie­tu­vai­tės skulp­tū­ra, ku­rią po­pie­tės die­ną pa­šven­ti­no ku­ni­gas Pet­ras Ta­vo­rai­tis.

Lau­re­a­tų ir pir­mū­nų pa­var­dės iš­ka­bin­tos skel­bi­mų len­to­je. Ko­mi­si­ja pa­siū­lė ir prie ap­si­lei­dė­lių skly­pų iš­ka­bin­ti sa­vi­nin­kų pa­var­des. Gal bent tai pri­vers­tų juos tvar­ky­tis...

Sli­žių kai­mo ben­druo­me­nės sa­vi­veik­li­nin­kai, va­do­vau­ja­mi Sta­sės No­vi­kie­nės, į po­pie­tę at­si­ve­žė nau­jo der­liaus iš­au­gin­tų grū­dų duo­nos ke­pa­lą.

Su­skam­bo dai­nos, pra­kai­tą pri­ver­tė nu­brauk­ti pol­ka su ra­gu­čiais.

To­liau kal­ba pa­kry­po apie ben­dri­jos at­ei­tį. Pir­miau­siai rei­kė­tų su­tvar­ky­ti so­dų ke­lius. Tam, anot so­di­nin­kų, dė­me­sį tu­rė­tų pa­ro­dy­ti ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė.

Sta­ti­kai – gra­žus kai­mas. Jau 10 so­di­nin­kų prie pa­grin­di­nės gat­vės pa­si­sta­tė gy­ve­na­muo­sius na­mus ir dar 12 skly­pų ruo­šia­mi sta­ty­bai. „Pui­ku bū­tų pa­tvenk­ti Sto­rės upe­lį ir iš­va­ly­ti po­ros hek­ta­rų dum­bly­ną. Jei per ket­vir­tį am­žiaus įsi­kū­rė­me, per an­trą ga­lim su­si­tvar­ky­ti“, – min­ti­mis da­li­no­si ben­dri­jos pir­mi­nin­kas.

UŽ inf.

08-23-2 straipsnio 2 nuotr

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų