Vyko tarptautinė šunų paroda

Sa­vait­ga­lį Ku­rė­nų už­ei­gos te­ri­to­ri­ją už­val­dė ke­tur­ko­jai. Čia vy­ko ser­ti­fi­ka­ti­nė vi­sų veis­lių šu­nų pa­ro­da. Jos or­ga­ni­za­to­rius – Uk­mer­gės ki­no­lo­gų klu­bas. Šio klu­bo va­do­vas uk­mer­giš­kis Sta­sys Ba­raus­kas pa­sa­ko­jo, kad į pa­ro­dą at­ga­ben­ta per 600 šu­nų. Vi­si jie la­bai skir­tin­gi – net 116 veis­lių.

 Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Pa­ro­do­je – ir keis­čiau­sios iš­vaiz­dos ke­tur­ko­jai.


Juos ir sa­ve pri­sta­tė šu­nų au­gin­to­jai ne tik iš Lie­tu­vos. Pa­sak or­ga­ni­za­to­riaus, maž­daug pu­sė da­ly­vių at­vy­ko iš už­sie­nio ša­lių: ne­ma­žai iš Ru­si­jos, Bal­ta­ru­si­jos, Suo­mi­jos.

S. Ba­raus­kas tarp­tau­ti­nes pa­ro­das prie Ku­rė­nų eže­ro kas­met lie­pos mė­ne­sį ren­gia jau dau­giau nei du de­šimt­me­čius. Džiau­gė­si, kad pas­ta­ro­ji, tru­ku­si dvi die­nas, bu­vo itin gau­si.

To­kios pa­ro­dos rei­ka­lin­gos tam, kad bū­tų ga­li­ma įver­tin­ti veis­lės gry­nu­mą, šu­nų psi­chi­ką, iš­vaiz­dą, el­ge­sį. Jo­se da­ly­vau­ja tik gry­na­veis­liai šu­nys su kil­mės do­ku­men­tais.

Sa­vait­ga­lį vy­ku­sia­me ren­gi­ny­je bu­vo ga­li­ma ne tik pa­si­gro­žė­ti šei­mi­nin­kų iš­puo­se­lė­tais šu­ne­liais, bet ir įsi­gy­ti jiems skir­tų ak­se­su­a­rų, mais­to, kos­me­ti­kos prie­mo­nių.

Šunelių priežiūra Kurėnų ežeras ir šunų paroda Šunų parodos dalyvis

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų