Dailės studijoje išsipildo kūrybinės svajonės

Uk­mer­gės me­no mo­kyk­los Dai­lės sky­riaus ga­le­ri­jo­je šią sa­vai­tę ati­da­ry­ta su­au­gu­sių­jų dai­lės stu­di­jos pra­ėju­sių moks­lo me­tų kū­ry­bos pa­ro­da. Su­au­gu­sių­jų stu­di­ja mo­kyk­lo­je vei­kia tre­čius me­tus. Jo­je šiuo me­tu mo­ko­si 16 uk­mer­giš­kių – vi­sos mo­te­rys.

 

Nuotr. Parodos autorės.


 

Stu­di­jos mo­ky­to­ja Ro­ma Za­rec­kie­nė pa­sa­ko­jo, kad dau­giau­siai stu­di­jo­je ren­gia­ma ta­py­bos pa­mo­kų, ta­čiau at­si­žvel­gia­ma ir į mo­ki­nių pa­gei­da­vi­mus: yra no­rin­čių­jų iš­mok­ti gra­fi­kos, pie­ši­mo ar ne­tra­di­ci­nių me­nų.

Ant­ra­die­nį ati­da­ry­to­je pa­ro­do­je – dau­giau­siai ta­py­bos dar­bų.

R. Za­rec­kie­nė pa­sa­ko­jo, kad stu­di­jos lan­ky­to­jų am­žius la­bai įvai­rus – lan­ko ir 25 me­tų, ir 60-me­tį per­ko­pu­sios mo­te­rys.

Ko­dėl jos kar­tą per sa­vai­tę po dar­bo sku­ba ne na­mo, o ei­na į mo­kyk­lą ir ima į ran­kas tep­tu­ką?

Mo­ky­to­ja pa­ste­bi, kad vie­noms tai – sa­vi­raiš­kos prie­mo­nė, ki­toms – sie­kia­my­bė iš­mok­ti dai­lės pa­slap­čių  ar tie­siog pieš­ti drau­ge su sa­vo at­ža­lo­mis.

Kai ku­rios mo­te­rys tie­siog ne­tu­rė­jo ga­li­my­bės to mo­ky­tis jau­nys­tė­je, o da­bar stu­di­ja – pui­ki pro­ga įgy­ven­din­ti sa­vo sva­jo­nes.

Su­au­gu­sių­jų dai­lės stu­di­jo­je – įvai­riau­sių pro­fe­si­jų at­sto­vės – mo­ky­to­jos, gy­dy­to­jos, eko­no­mis­tės, bu­hal­te­rės...

Už moks­lus čia pri­va­lu su­si­mo­kė­ti, nes stu­di­ja iš­si­lai­ko pa­ti.

R. Za­rec­kie­nė nu­ra­mi­no na­mų dar­bų šioms mo­ki­nėms ne­už­duo­dan­ti. Po dvi aka­de­mi­nes va­lan­das kas sa­vai­tę te­ori­jos ir prak­ti­kos mo­te­rys mo­ko­si tik stu­di­jo­je.

Kar­tą per me­tus mo­ki­nės su­ren­gia sa­vo dar­bų pa­ro­dą.

Autorė: Vil­ma NEMUNAITIENĖ

2 straipsnio 2 nuotr.10-07

 

Parodoje dalyvavo Meno mokyklos direktorius E. Petrikas, pavaduotoja B. Žilėnienė ir mokytoja R. Zareckienė (dešinėje)


 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų