NATO jubiliejus – gimnazijoje

An­ta­no Sme­to­nos gim­na­zi­jo­je vy­ko ren­gi­nys, skir­tas Lie­tu­vos įsto­ji­mo į NATO 10-me­čiui. Ren­gi­nį „NATO die­na ma­no mo­kyk­lo­je“, pa­de­da­mi is­to­ri­jos mo­ky­to­jos Dai­vos Sin­ke­vi­čie­nės, suor­ga­ni­za­vo tre­čio­kai Do­vy­das Ba­ra­vy­kas, Vik­to­ri­ja Na­zi­mo­vai­tė ir pir­mo­kas Ti­tas Mor­kū­nas.

 

Apie NATO 1–2 kla­sių mo­ki­niams pa­pa­sa­ko­jo Uk­mer­gės šau­lių 2-osios kuo­pos na­riai.

Gim­na­zis­tai klau­sė­si pa­sa­ko­ji­mų apie Šiau­rės At­lan­to Su­tar­ties Or­ga­ni­za­ci­ją, už­da­vi­nė­jo įvai­rių klau­si­mų.

Vė­liau gim­na­zis­tai bu­vo pa­kvies­ti ste­bė­ti šau­lių ri­kiuo­tės gim­na­zi­jos kie­me. Šau­lių ri­kiuo­te su­si­rin­ko pa­si­džiaug­ti ne tik gim­na­zis­tai, bet ir pe­da­go­gai.

Skai­tyk­lo­je vy­ko re­ži­sie­riaus A. Lel­kai­čio fil­mo „Smė­lio ge­ne­ro­lai“ iš­trau­kų per­žiū­ra, į gim­na­zi­ją at­vy­ko Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės pės­ti­nin­kų bri­ga­dos „Ge­le­ži­nis Vil­kas“ Ku­ni­gaikš­čio Vai­do­to MPB ka­riai. Jie taip pat pa­ruo­šė pri­sta­ty­mą NATO die­nai. Ka­riai mo­ki­nius su­pa­žin­di­no su NATO veik­la, pa­sa­ko­jo apie Lie­tu­vos ka­rius, vyks­tan­čius į tai­kos mi­si­jas, at­sa­kė į klau­si­mus.

Su­si­ti­ki­me da­ly­va­vo ir mo­ki­niai iš „Ši­lo“ bei Se­na­mies­čio pa­grin­di­nių mo­kyk­lų. Vi­si tu­rė­jo ga­li­my­bę su­si­pa­žin­ti su Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės gin­kluo­te ir eki­puo­te, iš­sa­ky­ti sa­vo nuo­mo­nę ar jau­čia­si sau­gūs, nes Lie­tu­va – NATO na­rė.

Iš pa­si­sa­kiu­sių­jų 99 proc. į šį klau­si­mą at­sa­kė „taip“.

Vik­to­ri­ja NAZIMOVAITĖ

3b kla­sės mo­ki­nė

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų