Piešiniuose – ugniagesių kasdienybė

Ant­ra­die­nio po­pie­tę Uk­mer­gės prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos sa­lė ai­dė­jo nuo vai­kų bal­sų. Čia vy­ko Vai­kų ir moks­lei­vių pie­ši­nių prieš­gais­ri­ne ir ci­vi­li­ne sau­gos te­ma kon­kur­so lau­re­a­tų ap­do­va­no­ji­mas.

Li­gi­tos Juod­val­kie­nės nuotr. Kon­kur­so da­ly­viai į ap­do­va­no­ji­mus at­ėjo su tė­ve­liais, dar­že­lio auk­lė­to­jo­mis bei mo­ky­to­jais.


 

Šis kon­kur­sas – tra­di­ci­nis. Vyks­ta jis dau­giau nei dvi­de­šimt me­tų. Jo ini­cia­to­rius ir or­ga­ni­za­to­rius – Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Švie­ti­mo ir spor­to sky­rius.

Ver­ti­nant vai­kų pie­ši­nius, jie bu­vo skirs­to­mi į gru­pes – iki­mo­kyk­li­nu­kų, 7–10, 11–14, 15 me­tų ir vy­res­nių vai­kų.

Iš šie­met pa­teik­tų ko­mi­si­jai 356 pie­ši­nių at­rink­ta 20, ku­rių au­to­riai bu­vo ap­do­va­no­ti. Ta­čiau, kaip aiš­ki­no or­ga­ni­za­to­riai, lai­mė­to­jai yra vi­si kon­kur­so da­ly­viai.

Ko­mi­si­jos na­riai pri­si­pa­ži­no, kad ver­tin­ti bu­vo sun­ku – pie­ši­niai ori­gi­na­lūs, skir­tin­gi sa­vo tech­ni­ka ir spal­vų ga­ma.

Nu­ga­lė­to­jai džiau­gė­si di­plo­mais ir do­va­nų mai­še­liais, ku­riuo­se – prieš­gais­ri­nės sau­gos prie­mo­nė dū­mų de­tek­to­rius, sal­du­my­nai, in­for­ma­ci­niai lanks­ti­nu­kai.

Do­va­no­mis pa­si­rū­pi­no kon­kur­so rė­mė­jai UAB „Uk­mer­gės van­de­nys“.

Po ofi­cia­lio­sios da­lies vai­kai tu­rė­jo ga­li­my­bę ap­žiū­rė­ti gais­ri­nės pa­tal­pas, tech­ni­ką, pa­ben­drau­ti su pa­vo­jui į akis daž­nai žvel­gian­čiais gais­ri­nin­kais, dau­giau su­ži­no­ti apie jų kas­die­nį dar­bą.

Gal­būt po šios eks­kur­si­jos per­nai įkur­tas Jau­nų­jų ug­nia­ge­sių bū­re­lis iš­augs į vi­są šia pro­fe­si­ja su­si­do­mė­ju­sio Uk­mer­gės jau­ni­mo bū­rį?

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų