Po pirmininko traukiasi ir medžioklės žinovas

Prieš sa­vai­tę įvy­ku­sio Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­jos val­dy­bos po­sė­džio me­tu pa­reiš­ki­mą iš­ei­ti iš dar­bo pa­tei­kė il­ga­me­tis Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­jos me­džiok­lės ži­no­vas-žu­vi­nin­kas Sta­sys Brak­nys. Jis šio­se pa­rei­go­se dir­bo ne vie­ną de­šimt­me­tį.           

 

Gedimino Nemunaičio nuotr.


 

Lai­ki­nai ei­nan­tis pa­rei­gas Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­jos val­dy­bos pir­mi­nin­kas Min­dau­gas Ta­mo­šiū­nas pa­sa­ko­jo, kad S. Brak­nys iš dar­bo pa­si­pra­šė at­leis­ti lie­pos mė­ne­sį. Iki to lai­ko jis dar pa­pra­šė iš­lei­džia­mas kas­me­ti­nių atos­to­gų.

„Ka­dan­gi ke­le­tą me­tų nė­ra bu­vęs atos­to­gų, kai ku­rie val­dy­bos na­riai pa­siū­lė jam pa­si­nau­do­ti pro­ga ir jas iš­nau­do­ti“, – sa­kė M. Ta­mo­šiū­nas.

Į me­džiok­lės ži­no­vo-žu­vi­nin­ko pa­rei­gas ski­ria Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­jos val­dy­ba.

Pra­ei­tą sa­vai­tę val­dy­bos na­riai lai­ki­nai į šias pa­rei­gas pa­sky­rė Arū­ną Prač­kai­lą. Nuo­la­ti­nis me­džiok­lės ži­no­vas-žu­vi­nin­kas bus pa­skir­tas lie­pos mė­ne­sį – pa­si­bai­gus S. Brak­nio kas­me­ti­nių atos­to­gų lai­ko­tar­piui ir jį at­lei­dus iš dar­bo.

„Uk­mer­gės ži­nio­se“ pra­ei­tą sa­vai­tę ra­šė­me apie ki­tus po­ky­čius Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­jo­je – iš pa­rei­gų ne­se­niai at­si­sta­ty­di­no il­ga­me­tis Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­jos val­dy­bos pir­mi­nin­kas Vy­tau­tas Ma­ra­zaus­kas.

Nuo­la­ti­nis Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­jos val­dy­bos pir­mi­nin­kas bei nau­ja val­dy­bos su­dė­tis bus ren­ka­mi rin­ki­mi­nė­je-ata­skai­ti­nė­je kon­fe­ren­ci­jo­je. Ji pla­nuo­ja­ma su­reng­ti ge­gu­žės mė­ne­sį.

Šiuo me­tu Uk­mer­gės ra­jo­ne vei­kia 11 me­džio­to­jų bū­re­lių ir klu­bų, ku­riems pri­klau­so per 500 me­džio­to­jų.

Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų