Prieš šventes tapo raganaitėmis

Sie­si­kų bib­lio­te­ko­je su­reng­tas ne­tra­di­ci­nis ad­ven­ti­nis va­ka­ras. Da­lios Gei­šie­nės va­do­vau­ja­mo rank­dar­bių bū­re­lio mo­te­rys su­si­rin­ko per­si­ren­gu­sios ra­ga­no­mis ir at­si­ne­šė su sa­vi­mi ne tik šluo­tą, bet ir pa­si­siu­vu­sios pa­na­šias į sa­ve ra­ga­nai­tes. Nes kiek­vie­na mo­te­ris tu­ri sa­vy­je gud­ry­bių, kaip na­muo­se su­kur­ti šven­ti­nį ste­buk­lą.

 

Vi­sos da­li­no­si ka­lė­di­niais re­cep­tais, svars­tė, kaip įdo­miau pa­si­puoš­ti šven­tėms ir pra­džiu­gin­ti na­miš­kius sa­vo pa­ga­min­to­mis do­va­nė­lė­mis ir kep­tais py­ra­gais.

Daug džiaugs­mo su­tei­kė ir mez­gi­nių pa­ro­dė­lė, ku­riai sa­vo dar­bus at­ne­šė Ves­ti­na Raš­kaus­kie­nė.

Apie šven­tę pa­pa­sa­ko­jo Vla­do Šlai­to vie­šo­sios bib­lio­te­kos Sie­si­kų kai­mo pa­da­li­nio vy­res­nio­ji bib­lio­te­ki­nin­kė Ri­ma Vil­čins­kie­nė.

UŽ inf.

2014-12-19-3 straipsnio 2 nuotr


 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų