Vil­niaus ap­skri­ties vy­riau­sio­jo po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Imu­ni­te­to sky­riaus vir­ši­nin­kas Ela­nas Jab­lons­kas ne­se­niai lan­kė­si Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te ir skai­tė pa­skai­tą „Ky­šis ar do­va­na?“.

 

 

Imu­ni­te­to sky­riaus pa­grin­di­nė  mi­si­ja – at­gra­sin­ti pa­rei­gū­nus nuo ko­rup­ci­nių nu­si­kal­ti­mų bei nu­sta­ty­ti ir pa­ša­lin­ti prie­žas­tis ko­rup­ci­nių vei­kų at­si­ra­di­mui.

Sky­riaus vir­ši­nin­kas at­krei­pė dė­me­sį į grės­mes, ku­rios ty­ko pa­rei­gū­nų, kal­bė­jo apie įtar­ti­nas drau­gys­tes, į ku­rias jie ga­li bū­ti įtrau­kia­mi. Ga­na daž­nai nu­si­kals­ta­mo pa­sau­lio as­me­nys sten­gia­si tap­ti drau­gais pa­rei­gū­nų, ku­rie tu­ri pri­ei­gą prie įvai­rių duo­me­nų re­gist­rų. 

Ky­šis yra ne­tei­sė­ta nau­da ir at­ly­gis, dėl ku­rio dy­džio pa­pras­tai su­si­ta­ria­ma. Sa­vo kal­bą E. Jab­lons­kas iliust­ra­vo kon­kre­čiais pa­vyz­džiais: pa­tru­liams, pa­ė­mu­siems 400 li­tų ky­šį, teis­mas sky­rė po 32 500 li­tų bau­dos, be to, jie ne­te­ko dar­bo...

Ap­kar­tin­ti gy­ve­ni­mą ga­li ir do­va­na – ji pa­rei­gū­nams pa­pras­tai duo­da­ma sie­kiant pa­lan­ku­mo. Pa­sak pra­ne­šė­jo, prieš pri­imant do­va­ną iš ver­sli­nin­ko, rei­kia ži­no­ti, kad at­ei­ty­je ga­li tek­ti jį baus­ti. Tik ar ga­lės tuo­met bū­ti vi­siš­kai tei­sin­gais. Pa­ta­ria­ma ge­riau veng­ti to­kių do­va­nų: pa­rei­gū­nai gau­na at­ly­gi­ni­mą, o ge­riau­sia do­va­na – var­di­nė do­va­na.

E. Jab­lons­kas at­sa­kė į pa­rei­gū­nų klau­si­mus, pa­ta­rė, kaip elg­tis vie­no­se ar ki­to­se si­tu­a­ci­jo­se.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų