Mašiną apgadinę jaunuoliai sulaikyti

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to bu­dė­to­jai ba­lan­džio 28 d. apie 3 val. ga­vo pra­ne­ši­mą, kad au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo aikš­te­lė­je prie pre­ky­bos cen­tro „Pi­vo­ni­ja“ mu­ša­si jau­nuo­liai.

Nu­vy­kus pa­aiš­kė­jo, kad gru­pė jau­nuo­lių iš chu­li­ga­niš­kų pa­ska­tų šo­ki­nė­da­mi, spar­dy­da­mi, mė­ty­da­mi daik­tus ap­ga­di­no Vi­diš­kių mies­te­lio gy­ven­to­jos I. R. (gim. 1993 m.) au­to­mo­bi­lį VW GOLF.

 

Ne­tru­kus pa­tru­liai su­lai­kė ir į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą pri­sta­tė du įta­ria­muo­sius – Uk­mer­gės mies­to gy­ven­to­jus: bro­lius A. A. (g. 1989 m.), ku­riam nu­sta­ty­tas 2,25 prom. gir­tu­mas, ir A. A. (g. 1986 m.), ku­riam nu­sta­ty­tas 1,74 prom. gir­tu­mas. Die­ną bu­vo su­lai­ky­ti dar 2 įta­ria­mie­ji – uk­mer­giš­kiai A. C. (g. 1989 m.) ir P. K. (g. 1987 m.).

As­mens ap­žiū­ros me­tu pas P. K. bu­vo ras­tas ir pa­im­tas mai­še­lis su au­ga­li­nės kil­mės me­džia­ga, kaip įta­ria­ma – nar­ko­ti­kais.

   Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te at­lie­ka­mi iki­teis­mi­niai ty­ri­mai dėl vie­šo­sios tvar­kos pa­žei­di­mo ir nar­ko­ti­nių me­džia­gų lai­ky­mo.

   PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų