Apdovanojo garbingu ženklu

Uk­mer­gės ra­jo­no me­ras R. Ja­nic­kas per Mies­to šven­tę ap­do­va­no­tas gar­bin­gu žen­klu. Jį šven­ti­nia­me ren­gi­ny­je įtei­kė Uk­rai­nos Po­do­lės Ka­me­ne­co de­le­ga­ci­jos va­do­vas. Gar­bin­gas ap­do­va­no­ji­mas – Po­do­lės Ka­me­ne­co me­ro žen­klas už nuo­pel­nus jų mies­tui ren­kant ir at­ga­be­nant lab­da­rą nu­ken­tė­ju­siems Ry­tų Uk­rai­nos pa­bė­gė­liams.

 Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.


„Tai pa­dė­ka vi­sam mū­sų mies­tui už mo­ra­li­nę ir ma­te­ria­li­nę pa­ra­mą“, – sa­kė ap­do­va­no­ta­sis ra­jo­no me­ras.

Mū­sų ra­jo­no de­le­ga­ci­ja Po­do­lės Ka­me­ne­ce vie­šė­jo ba­lan­džio pa­bai­go­je. Tuo­met bu­vo nu­vež­ta ir per­duo­ta lab­da­ros siun­ta su uk­mer­giš­kių pa­au­ko­tais dra­bu­žiais, ava­ly­ne, hi­gie­nos prie­mo­nė­mis, ki­tais daik­tais. Uk­rai­ną ba­lan­dį pa­sie­kė ir uk­mer­giš­kių pi­ni­gi­nė pa­ra­ma.

Lab­da­ra per­duo­ta pa­bė­gė­lių šei­moms, at­si­kraus­čiu­sioms į šį mies­tą iš se­pa­ra­tis­tų kon­tro­liuo­ja­mų Uk­rai­nos vie­to­vių.

Uk­mer­gę ir Po­do­lės Ka­me­ne­cą sie­ja il­ga­me­tė abie­jų mies­tų drau­gys­tė. Iki šiol bu­vo kei­čia­ma­si sa­vi­val­dy­bių de­le­ga­ci­jo­mis, vie­ni pas ki­tus kon­cer­ta­vo me­no ko­lek­ty­vai, bu­vo ren­gia­mi ben­dri so­cia­li­niai ir švie­ti­mo pro­jek­tai. Po­do­lės Ka­me­ne­ce Uk­mer­gės var­du pa­va­din­ta gat­vė, o Uk­mer­gė­je prie Šven­to­sios upės nu­ties­tam pės­čių­jų ir dvi­ra­čių ta­kui su­teik­tas Po­do­lės Ka­me­ne­co var­das. Be to, abu mies­tai yra įsi­trau­kę į tarp­tau­ti­nį Ge­di­mi­nai­čių ke­lio pro­jek­tą.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų