Į Ukmergę ateina aukšto lygio krepšinis

Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas ir administracijos direktorė Inga Pračkailė susitikime su Vilniaus „Steko“ vadovu Gyčiu Šukiu. Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas ir administracijos direktorė Inga Pračkailė susitikime su Vilniaus „Steko“ vadovu Gyčiu Šukiu.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Po kelerių metų pertraukos Ukmergė vėl turės krepšinio komandą ir sugrįš į Lietuvos krepšinio žemėlapį. Antrojoje pagal pajėgumą Lietuvoje Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujanti krepšinio komanda Vilniaus „Stekas“ (iš 14-os NKL komandų šiuo metu yra 8-a) sutinka žaisti už Ukmergę ir keisti savo pavadinimą į Ukmergės „Stekas“.

Tai nuspręsta Ukmergės rajono savivaldybės merui Dariui Varnui ir administracijos direktorei Ingai Pračkailei susitikus su Vilniaus „Steko“ įkūrėju ir vadovu, VšĮ „Krepšinio pulsas" direktoriumi Gyčiu Šukiu.

Jau šį ketvirtadienį, gruodžio 21 dieną, 19 val. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekso salėje vyks NKL varžybos, kurių metu Ukmergės „Stekas“ žais prieš Joniškio „Delikatesą“.

Vilniaus „Steko“ komanda 2010-aisiais susibūrė kaip draugų komanda, kuri pradėjo žaisti pačioje žemiausioje – Lietuvos krepšinio mėgėjų – lygoje ir turi visus įmanomus titulus joje. Prieš 6-erius metus pradėjo rungtyniauti Lietuvos krepšinio federacijos rengiamuose turnyruose, o netrukus išėjo ir į NKL.

„Mūsų miestui bus didelė garbė turėti savo krepšinio komandą. Tikiuosi, kad šios naujos komandos tikslas – ilgalaikis projektas ir bus siekiama, kad Ukmergės krepšinio tradicijos būtų tęsiamos ir miesto komanda ne tik nuolat dalyvautų Lietuvos krepšinio lygose, bet ir patektų į aukščiausią Lietuvos vyrų krepšinio komandų čempionatą – Lietuvos krepšinio lygą“, – sakė meras D. Varnas.

Pasak mero, rajono savivaldybės taryboje, tvirtinant ateinančių metų biudžetą, bus apsispręsta dėl paramos skyrimo Ukmergės „Stekui“.

„Kodėl Ukmergė? Mums tai geografiškai naudingiausias ir teisingiausias sprendimas. Trys didžiausi miestai vienodu atstumu nutolę nuo Ukmergės, iki jų – pusvalandžio trukmės kelionės.

Vilnius sąlyginai jau perkrautas – turi LKL grandus Vilniaus „Rytą“ ir Vilniaus „Wolves“, taip pat yra „Rytas-2“ (dubleriai, žaidžiantys NKL) ir moterų komanda „Kibirkštis“, dalyvaujanti Europos taurėje. Tad aukšto lygio krepšinio Vilniuje netrūksta, nekalbant apie begalę mėgėjų komandų.

Su mūsų klubo atėjimu miestas taps matomas šalies krepšinio žemėlapyje, bus reprezentuojamas visos Lietuvos mastu“, – kalbėjo G. Šukys.

Aštuonis mėnesius per metus ukmergiškiai bent kartą per savaitę turės renginį, kuris burs, masins, skatins susitikti, bendrauti ir kartu palaikyti savo miesto komandą. Ukmergės „Stekas“ gali ir turės tapti miesto socialinio gyvenimo dalimi. Komanda žada bendradarbiauti su Ukmergės sporto centru bei kartu kurti Ukmergės rajono krepšinio piramidę.

Krepšinio komanda planuoja rungtyniauti Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos salėje.

Primename, kad vyrų krepšinio komanda „Olimpas“ atstovavo Ukmergei 10 metų, iš jų 8-is sezonus žaidė Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionate. Nuo 2022-ųjų ši komanda nekomplektuojama. Ukmergės moterų krepšinio komanda „Vilkmergė“ dalyvavo kelis sezonus Lietuvos moterų krepšinio lygos varžybose, o 2018–2019 metų sezone laimėjo sidabro medalius.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų