Investicijos Ukmergėje, euras, išlaidos, piniginės naujienos

Kai kurie ukmergiškiai, gavę sąskaitas už elektrą, nesuprato – gal jų sąskaitose įsivėlė klaidos. Tikino, kad sumos išaugo net tris kartus.

Sulaukę smarkiai išaugusių sąskaitų už patalpų šildymą, ukmergiškiai ūžia ir dalijasi patirtimi, kiek ir kam sąskaitos išaugo.

Ukmergės rajono policijos komisariate gauta Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento ekspertizės ir techninio skyriaus išvada dėl padirbtų pinigų.

Seimas pritarė valstybės ir savivaldybių bei „Sodros“ biudžetų projektams, kurie ir lems, kaip gyvensime 2022 metais. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad kitąmet didės atlyginimai, senjorai sulauks didesnių pensijų.

Ukmergiškė išdėstė savo nuoskaudas dėl kadaise priimto sprendimo išeiti į išankstinę pensiją. Tokia galimybe pasinaudojo 2004 metais, tačiau vėliau labai pasigailėjo.

„Sodra“ nagrinėja prašymus dėl vienišo asmens išmokų skyrimo – iki šiol juos pateikė 105 tūkst. gyventojų.

Praėjusią savaitę „Ukmergės žiniose“ rašėme apie patikslintą rajono biudžetą. Jame – iš Sveikatos apsaugos ministerijos gautos lėšos, kaip rašėme, papildomai skirtos medikų algų priedams.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad paramos gavėjams, meno kūrėjams, profesinėms sąjungoms ir profesinių sąjungų susivienijimams bei politinėms partijoms jau pradėta pervesti gyventojų skirta parama.

Savivaldybės tarybos posėdyje patikslintas Ukmergės rajono savivaldybės biudžetas.

Ukmergėje šildymo sezono pradžios vieni laukė, kiti, galvodami apie būsimus mokesčius, nesidžiaugė. O mokesčiai už šildymą didės – prognozuojamas pabrangimas gali siekti 30 proc.

Puslapis 1 iš 14

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų