Investicijos Ukmergėje, euras, išlaidos, piniginės naujienos

Atsižvelgiant į ekstremalią situaciją, savivaldybės administracija pasiūlė kitąmet įsigyjant verslo liudijimus taikyti šiemet nustatytus fiksuotus pajamų mokesčio dydžius ir lengvatas.

Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad daugiau nei penktadalis šalies gyventojų per mėnesį nesutaupo nė cento.

Lyginant šių ir praėjusių dvejų metų nekilnojamojo turto rinką, matyti, kad Ukmergės rajone šoktelėjo parduodamų namų skaičius, o butų – sumažėjo.

Rugpjūčio 5-ąją įvyko viešasis aukcionas, kurio metu VĮ Turto bankas pardavė buvusio Ukmergės apylinkės teismo pastatą su žemės sklypu. Šio administracinio pastato pardavimo aukcionas skelbtas pirmą kartą.

Romualdas kreipėsi į redakciją norėdamas sužinoti, kokia yra išmokų mokėjimo tvarka.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas bei Viešųjų pirkimų ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Šičkinienė birželio 10 d. susitiko su VšĮ Ukmergės ligoninės vadovybe, profesinių sąjungų atstovais.

Į redakciją paskambinusi Neringa pasakojo, kad praėjusiais metais iš gyvūnų prieglaudos „Akeso“ paėmė šuniuką. Tačiau tikino, kad iš jos buvo pareikalauta 15-os eurų.

Nuo šių metų įsigaliojus Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymui, savivaldybės buvo įpareigotos nustatyti infrastruktūros plėtros įmokų tarifus.

Užimtumo tarnybos veiklos zona per karantiną gerokai išsiplėtė. Deja, ne dėl pagerėjusio tarnybos lankytojų užimtumo, o dėl atsiradusių naujų subsidijų ir išmokų.

Kultūros ministerija paskelbė, kad valstybės biudžete paveldui tvarkyti šiemet numatyti papildomi 2 mln. eurų.

Puslapis 1 iš 14

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų