Sa­vo nuo­mo­nę „Uk­mer­gės ži­nių“ in­ter­ne­ti­nė­je sve­tai­nė­je iš­sa­kęs skai­ty­to­jas pik­ti­no­si, kad grei­to­sios pa­gal­bos au­to­mo­bi­liu į na­mus ve­žio­ja­mi me­di­kai. J. Ba­sa­na­vi­čiaus gat­vė­je gy­ve­nan­tis žmo­gus ne kar­tą yra pa­ste­bė­jęs, kaip iš me­di­kams pri­klau­san­čio au­to­mo­bi­lio... 

 Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Kai kam atrodo, kad valdiškas medikų transportas naudojamas ir asmeniniais tikslais.


 

 

...iš­li­pa vis ta pa­ti mo­te­ris, ku­ri, anot jo, kie­mais nu­žings­niuo­ja na­mo.

„Tai kar­to­ja­si nuo­lat, jau ne­be­ži­nau, kiek lai­ko. Ta dak­ta­riu­kė, ma­tyt, gy­ve­na čia ne­to­lie­se, gre­ti­ma­me na­me“, – pa­sa­ko­ja uk­mer­giš­kis.

Uk­mer­gės pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­ros cen­tro Grei­to­sios pa­gal­bos sky­riaus ve­dė­ja Ju­di­ta Ma­to­nie­nė pa­ti­ki­no, kad grei­to­sios pa­gal­bos au­to­mo­bi­liu jo­kie dar­buo­to­jai nė­ra ve­žio­ja­mi.

„Net jei no­rė­tu­me, to pa­da­ry­ti ne­ga­lė­tu­me. Vi­si grei­to­sios pa­gal­bos au­to­mo­bi­lio iš­va­žia­vi­mai kaip ant del­no ma­to­mi Vil­niaus dis­pe­če­ri­nė­je“, – sa­ko ji.

Anot ve­dė­jos, se­kun­džių tiks­lu­mu fik­suo­ja­mi ir kom­piu­te­riu per­duo­da­mi ne tik vi­si me­di­kų iš­kvie­ti­mai, bet ir grei­to­sios pa­gal­bos au­to­mo­bi­lio marš­ru­tai, ju­dė­ji­mo kryp­tis, net su­sto­ji­mai.

VšĮ Uk­mer­gės li­go­ni­nės vy­riau­sio­jo gy­dy­to­jo pa­va­duo­to­ja Rū­ta Strio­gie­nė sa­ko, kad pa­gal li­go­ni­nė­je ga­lio­jan­čią tvar­ką kai ku­rių sri­čių gy­dy­to­jams su­da­ro­mas bu­dė­ji­mo gra­fi­kas. Jie bu­di po dar­bo ar iš­ei­gi­nė­mis die­no­mis.

Gy­dy­to­jai sa­vo bu­dė­ji­mo me­tu pri­va­lo bū­ti na­muo­se, o į pri­ėmi­mo sky­rių at­ve­žus sun­kų li­go­nį ar sku­biai pri­rei­kus jų pa­gal­bos ki­tuo­se sky­riuo­se, jie iš­kvie­čia­mi. Me­di­kų pa­im­ti va­žiuo­ja­ma li­go­ni­nės au­to­mo­bi­liu. Ap­žiū­rė­ję li­go­nius ir pa­kon­sul­ta­vę spe­cia­lis­tus, bu­din­tys gy­dy­to­jai taip pat par­ve­ža­mi na­mo.

Bu­dė­ji­mo na­muo­se gra­fi­kai yra su­da­ry­ti gy­dy­to­jams rent­ge­no­lo­gams, neu­ro­lo­gams, en­dos­ko­puo­to­jams bei echos­ko­puo­to­jams.

R. Strio­gie­nė ma­no, kad vie­ną iš gy­dy­to­jų, daž­nai ve­ža­mų kon­sul­ta­ci­jai, ir pa­ste­bi mū­sų skai­ty­to­jas.

Autorė: Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų