Priminimas: už sausį suvartotą elektrą atsiskaitykite naujomis kainomis

Priminimas: už sausį suvartotą elektrą atsiskaitykite naujomis kainomis Priminimas: už sausį suvartotą elektrą atsiskaitykite naujomis kainomis

Nuo šių metų sausio 1 dienos įsigaliojo naujos 2016 metų „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) visuomeninės elektros energijos ir persiuntimo paslaugos kainos. Šiemet, palyginti su pernai, galutinės elektros kainos gyventojams sumažėjo vidutiniškai 0,2 cento už kilovatvalandę (kWh).

Gyventojai, kurie atsiskaito „Standartiniu“ vienos laiko zonos tarifo planu, už kilovatvalandę moka 12,7 cento už kWh. „Standartinį“ dviejų laiko zonų tarifo planą pasirinkę klientai nuo sausio mėnesio moka 13,9 cento už kWh dienos metu darbo dienomis ir 9,9 cento už kWh naktimis bei savaitgaliais.

Turintiems „Elektrinių viryklių“ planą vienos laiko zonos tarifo plano kaina yra 12,6 cento, dviejų laiko zonos tarifai siekia 13,8 cento dienos metu darbo dienomis ir 9,8 cento naktimis bei savaitgaliais.                                 

Tarifų planų „Namai“ ar „Namai plius“ pastovioji kainos dalis 2016 metais siekia atitinkamai 3 arba 6 eurus. Energijos dedamoji  planui „Namai“ siekia 11,2 cento arba 12,2 cento dieną ir 8,9 cento nakties ir savaitgalio metu. Pasirinkusiems planą „Namai plius“ – atitinkamai 10,7 cento arba 11,6 cento dieną ir 8,6 cento nakties ir savaitgalio metu.

2016 metų kainomis už sausio mėnesį suvartotą elektros energiją ESO klientai turėtų atsiskaityti nuo vasario mėnesio 1 dienos.

Nuo šių metų sausio ESO perėmus LESTO veiklą, įmonės klientams jokių papildomų veiksmų imtis nereikia. Ir toliau galima naudotis atsiskaitymo knygelėmis, galioja turimos klientų sutartys su LESTO. Išlieka nepakitę ir įmokų kodai bei atsiskaitymo ruošiniai, tačiau raginame ruošiniuose pasitikslinti, ar įvestos naujos elektros kainos.

ESO primena, kad bendrovės klientus, elektros ir dujų vartotojus, nuo šių metų pradžios aptarnauja bendras paslaugų centras „Gilė“. Naudodamiesi savitarnos svetaine www.manogile.lt už elektrą ir dujas galima atsiskaityti vienu pavedimu. Be to, jau galima parsisiųsti „Gilės“ išmaniąją programėlę, skirtą „Android“ operacinę sistemą naudojantiems telefonams. Artimiausiu metu startuos ir „iOS“ telefonams skirta programėlė.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų