Spausdinti šį puslapį

Aptartos skaudžiausios problemos Senamiesčio seniūnaitijoje

S. Jackūnas, R. Masilionienė, R. Janickas. Autorės nuotr. S. Jackūnas, R. Masilionienė, R. Janickas. Autorės nuotr.

Senamiesčio seniūnaitija – devintoji mieste, kurios gyventojai atsiliepė į Ukmergės rajono savivaldybės administracijos kvietimą ateiti ir pasikalbėti apie tai, kur labiausiai skauda, ko valdžia negirdi.

Į seniūnaitijos teritorijoje esančią Senamiesčio pagrindinę mokyklą susitikti su Bažnyčios, Sodų, Klaipėdos ir Gedimino gatvėse gyvenančiais seniūnaitijos gyventojais atvyko savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Stasys Jackūnas, Ukmergės miesto seniūnė Zita Pečiulienė ir Senamiesčio seniūnaitė Renata Masilionienė.

Pasak seniūnaitės, didžiausia seniūnaitijos problema – prasta kai kurių gatvių būklė. Kalbėta apie akmenimis grįstas Kranto, Darbininkų ir Žuvų gatves, kur daugelyje vietų yra iškirtę, išplauti akmenys.

„Miesto seniūniją bei savivaldybės Statybos ir infrastruktūros skyrių įpareigosime patikrinti paklotų grindinio akmenų kokybę bei surasti, kas sąžiningai, kokybiškai juos gali atstatyti“, – sakė meras R. Janickas.

Kita iškelta problema – seniūnaitijoje gyvenantys senyvo amžiaus žmonės, kuriems reikalinga įvairi pagalba.

„Kiekvienu atveju, esant poreikiui, reikėtų kreiptis į Ukmergės nestacionarių paslaugų centro administraciją“, – siūlė meras.

Seniūnaitei rūpėjo ir tai, kaip priversti gyventojus susitvarkyti daugiabučių namų balkonus, ar yra tam kokios nors priemonės. Jai buvo atsakyta, jog galbūt bus svarstoma galimybė papildyti Ukmergės miesto ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisykles. 

Gyventojams pasidomėjus, kas ir kada suremontuos Gedimino gatvės šaligatvius, savivaldybės atstovai patikino, jog už minėtos gatvės priežiūrą yra atsakinga Lietuvos automobilių kelių direkcija. Atsakingi savivaldybės darbuotojai susisieks su direkcijos atstovais bei būtinai perduos su tuo susijusį prašymą.

Į klausimą, kada likusioje miesto dalyje gyventojams bus išdalyti atliekų rūšiavimo konteineriai, atsakyta, jog jau šiais metais, gal net vasarą, jų sulauksime.

Sodų gatvės gyventoja prašė nugenėti medžius, esančius Senamiesčio pagrindinės mokyklos teritorijos sklypo paribyje. Kaip ir kada bus įvykdytas šis moters prašymas, turės nuspręsti minėtos mokyklos administracija bei miesto seniūnija.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)