Vadovams kadencijos pratęstos

Antano Smetonos gimnazijai dar vieną kadenciją vadovaus  A. Girdžiūna, o Vidiškių pagrindinei mokyklai – L. Strelčiūnienė. Antano Smetonos gimnazijai dar vieną kadenciją vadovaus A. Girdžiūna, o Vidiškių pagrindinei mokyklai – L. Strelčiūnienė.

Antano Smetonos gimnazijos direktoriumi dar vieną kadenciją dirbs Adolfas Girdžiūna, o Vidiškių pagrindinei mokyklai vadovaus Laimutė Strelčiūnienė. Šiems vadovams buvo pasibaigusios kadencijos. Po nustatyta tvarka vykusių konkursų abiejų kadencijos pratęstos dar penkeriems metams.

Antano Smetonos gimnazijos direktoriaus pareigas 55-erių metų A. Girdžiūna eina nuo 2008 metų.

Direktorius pasidžiaugė, kad jo vadovaujamoje įstaigoje per pastaruosius penkerius metus yra įvykę daug svarbių pokyčių: gimnazijoje jau keletą metų kasmet vykdomi tarptautiniai projektai su Italijos, Vengrijos, Rumunijos, Indijos mokiniais, nuo 2018 metų dalyvaujama mokyklų modernizavimo projekte, kurio metu mokytojų kabinetai buvo aprūpinti naujausia kompiuterine technika ir kitomis komunikacinėmis priemonėmis, taip pat praturtintos poilsio erdvės bei ženkliai pakilo mokytojų profesinės kompetencijos.

Pasak A. Girdžiūnos, daug pastangų įdėta, kad kiekvienas gimnazistas patirtų mokymosi sėkmę, ir pasiekta, kad gimnazijoje keletą metų nebėra nepažangių mokinių – kasmet mokiniai demonstruoja tik puikius mokymosi pasiekimus laikydami brandos egzaminus, laimėdami prizines vietas olimpiadose ir konkursuose.

A.Girdžiūna pagal specialybę yra matematikos ir informatikos mokytojas. Jis taip pat įgijo vadybos magistro laipsnį ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Savo pedagoginę karjerą vyras pradėjo 1992 metais Balelių pagrindinėje mokykloje įsidarbinęs matematikos ir fizikos mokytoju, Vėliau ėjo šios mokyklos direktoriaus pareigas, nuo 2000-ųjų iki 2007 m. dirbo Antano Smetonos gimnazijos direktoriaus pavaduotoju ugdymui, o nuo 2008 m. yra šios ugdymo įstaigos direktorius.

Vidiškių pagrindinei mokyklai dar vieną kadenciją vadovaus Laimutė Strelčiūnienė. 

„Džiaugiuosi, kad per dvidešimt vadovavimo mokyklos bendruomenei metų pavyko sutelkti kolektyvą bendrų tikslų, siekių ir sprendimų įgyvendinimui, suburti stiprią lyderių komandą, padalyti atsakomybės sritis. Priimta daug protingų ir įstaigai naudingų sprendimų“, – sakė direktorė.

Vidiškių pagrindinė mokykla – vienintelė jos darbovietė. 1988 metais baigusi tuometį Vilniaus valstybinį pedagoginį institutą ir įgijusi biologijos mokytojos specialybę, L. Strelčiūnienė šioje mokykloje dirbo pradinių klasių mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, biologijos vyr. mokytoja. O šios įstaigos vadove buvo paskirta nuo 2000 metų rugsėjo.

Jos įsitikinimu, gera mokykla yra ta, kurioje kiekvienas mokinys daro pažangą. „Pamokose mes suteikiame žinių ir pagrindinius mokymosi įgūdžius, todėl labai svarbu išmokyti vaikus mąstyti, kurti, stebėti, vertinti, bendrauti ir bendradarbiauti ir nuolat mokytis savarankiškai gyventi“, – sako L. Strelčiūnienė.

Ji tikisi, kad mokykloje laukiami rezultatai ir artimiausi pokyčiai bus: atvirumas kaitai, dėmesys į mokinį, jo poreikius ir gebėjimus, glaudus šeimos, mokyklos ir visuomenės bendradarbiavimas, pilietiškumo ir tautinės savimonės bei individualios ir grupinės veiklos skatinimas, nuolatinis ir kryptingas pedagogų profesinis tobulėjimas, mokytojų motyvavimas, finansinių išteklių racionalus ir tikslingas panaudojimas.

Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla įsteigta 1901 m. kaip pradinė. 1949 m. perorganizuota į septynmetę, vėliau tapo vidurine mokykla. 1959–2001 m. reorganizuota į pagrindinę.

Šią informaciją pateikė rajono savivaldybės Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyrius.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų