Nuo rugpjūčio Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijai vadovaus Saulius Grigas, Senamiesčio progimnazijai – Nina Lilia Galickė. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija yra paskelbusi konkursą Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Rajono savivaldybės administracija konkursus Jono Basanavičiaus gimnazijos ir Senamiesčio progimnazijos direktorių pareigoms eiti buvo paskelbusi birželio mėnesį. 

Savivaldybės administracijos Personalo, civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Bagdonavičienė informavo, kad abiem konkursams dokumentus pateikė po du kandidatus. Konkursą dėl Jono Basanavičiaus gimnazijos direktoriaus pareigų laimėjo Saulius Grigas, šios mokyklos kūno kultūros mokytojas, dėl Senamiesčio progimnazijos – Nina Lilia Galickė, šios mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Nauji direktoriai pareigas pradės eiti nuo rugpjūčio 1 dienos.

Konkursus teko skelbti dėl to, kad Jono Basanavičiaus gimnazijos direktorius Valentinas Gendvilis, ėjęs šias pareigas nuo 2006 metų birželio 16 d.,  ir Senamiesčio progimnazijos direktorius Arūnas Kerza, ėjęs šias pareigas nuo 2018 metų rugsėjo 1 d., prieš kurį laiką pateikė prašymus atleisti iš einamų pareigų. Prieš tai A. Kerza vadovavo mokyklai Dainavoje, kol ji buvo prijungta prie Senamiesčio tuometines pagrindinės mokyklos. Pagal rotaciją direktorių kadencija turėjo baigtis 2023-iųjų sausio 1 d.

Kandidatus vertino komisijos, į kurių sudėtį įėjo savivaldybės administracijos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos, Švietimo pagalbos tarnybos, taip pat šių ugdymo įstaigų tėvų, pedagogų bei mokinių atstovai.

K.Bagdonavičienė sakė, kad šiemet dėl rotacijos bus paskelbti konkursai dar penkių rajono ugdymo įstaigų direktorių pareigoms eiti: lopšelių-darželių „Buratinas“ ir „Eglutė“, Pašilės progimnazijos, Užupio ir Dukstynos pagrindinių mokyklų. Šių įstaigų esamų direktorių kadencija baigsis taip pat 2023-iųjų sausio 1 d. Konkursai dėl pareigų bus skelbiami prieš pat kadencijos pabaigą, šių metų lapkričio mėnesį.

Jau kurį laiką yra paskelbtas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuojamas konkursas eiti Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktoriaus pareigas. Pastaroji mokykla nėra pavaldi savivaldybės administracijai.

Daugiau nei tris dešimtmečius šiai įstaigai vadovavo ir tebevadovauja Jonas Cesevičius. Direktoriaus pareigas jis eina nuo 1990 metų birželio 1 d.

Ministerijos Komunikacijos skyrius pranešė, kad konkursas paskelbtas dėl prieš keletą metų pasikeitusios tvarkos. „Visiems valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštųjų mokyklų) vadovams, pakeitus Švietimo įstatymą, nuo 2018 m. sausio 1 d. buvo nustatytos kadencijos. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktoriaus kadencija baigiasi 2022 m. gruodžio 31 d. Naujas konkursas dėl švietimo įstaigos vadovo pareigų turi būti skelbiamas, likus ne mažiau kaip 4 mėnesiams iki įstaigos vadovo kadencijos pabaigos. Šiuo metu pareigas einantis švietimo įstaigos vadovas taip pat gali dalyvauti konkurse“, – informavo Komunikacijos skyrius.

Dokumentus konkursui galima teikti iki rugsėjo 5 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Komentarai  

0 # ukmergiske 2022-08-12 12:12
O pagaliau pajudins Eglutes direktore o tai sedi ten ir vyrelis tureles nevengiantis ir martele .
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų