Laudenta
Ukmergės sveikatos naujienos, ligos, epidemijos

Ukmergės rajone kasdien registruojamos kelios dešimtys naujų COVID-19 ligos atvejų.

Savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro pirmadienio duomenimis, praėjusią savaitę rajono ugdymo įstaigose nustatyta 28 COVID-19 susirgimo atvejai ugdytiniams, 10 atvejų – darbuotojams, 9 atvejai tiriami.

Savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro duomenimis, praėjusią savaitę rajono ugdymo įstaigose COVID-19 liga susirgo 13 moksleivių ir 5 darbuotojai.

„Ukmergės žiniose“ neseniai rašėme apie valdžios planus uždaryti kai kuriuos sveikatos punktus kaimuose ir paslaugas teikti mobiliai. Tačiau į redakciją paskambinę Šešuolių gyventojai taip nemano – siekdami apsaugoti sveikatos punktą, jie kreipėsi į Seimo narius.

Mūsų rajono savivaldybė skelbia, kad praėjusią savaitę nuo COVID-19 vakcinuoti 592 asmenys. Iš jų 167 paskiepyti pirmosiomis ir 425 – antrosiomis vakcinų dozėmis. Vakcinuoti 5 vaikai (nuo 12-os iki 15-os metų).

Ukmergės ligoninėje nuo šios savaitės pradžios dar kartą padidintas COVID-19 pacientams skirtų lovų skaičius. Dabar šiems pacientams skirta jau 40 lovų.

Remiantis naujojo tyrimo duomenimis, kokybiški vitamino D papildai ne tik padidina šios maisto medžiagos kiekį kraujyje, bet ir padeda lengviau įveikti stresą.

Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro duomenimis, rugsėjo 18–24 dienomis rajono ugdymo įstaigose buvo nustatyti 23 COVID-19 atvejai, izoliuota per 100 mokinių iš skirtingų ugdymo įstaigų skirtingose klasėse ar grupėse.

80-metė mūsų skaitytoja sakė esanti neįgali ir nuolat turinti vartoti daug vaistų, tačiau, pasak jos, vaistų išrašymo ir išsipirkimo pagal receptą tvarka pensininkams labai nepalanki.

Ukmergės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro duomenimis, nuo rugsėjo 13 dienos savivaldybėje nustatytas 21 COVID-19 atvejis ugdymo įstaigose ir dar vienas tiriamas.

Puslapis 1 iš 21

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų