Ukmergės sveikatos naujienos, ligos, epidemijos

Aktyvus poilsis yra vienas iš esminių sveikos gyvensenos komponentų, svarbus kiekvieno asmens gerovei ir ilgaamžiškumui. Šiuolaikinėje sparčiai besikeičiančioje visuomenėje, kur stresas ir sėdimas gyvenimo būdas tampa vis įprastesni, aktyvus poilsis tampa būtina sąlyga norint išlaikyti aukštą gyvenimo kokybės lygį. Tai ne tik priemonė palaikyti fizinę formą, bet ir puikus būdas atsipalaiduoti, atgaivinti protą ir sustiprinti emocinę būklę. Aktyvus poilsis apima platų veiklų spektrą – nuo ramybę teikiančios jogos iki adrenalino kupinų ekstremalių sportų. Į šią kategoriją patenka visos veiklos, kurios reikalauja fizinio aktyvumo ir leidžia mums patirti naujas pojūčių ir emocijų bangas, taip prisidedant prie mūsų bendros sveikatos ir laimės.

Šių metų labdaros akcijoje „Baltas angelas“ aukos renkamos mažajam ukmergiškiui Majui, sergančiam onkologine liga. Antrojo gimtadienio dieną sužinota diagnozė reiškė ilgą kovą, tad Majui ir jo tėveliams reikalinga mūsų visų pagalba ir parama.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) skelbia, kad net 80 proc. visų širdies priepuolių ir insultų galima išvengti.

Vėžys – tai diagnozė, sukrečianti ne tik patį ligonį, bet ir visą jo aplinką. Išgirdus tai, rodos, žemė ima slysti po kojomis, tačiau palaipsniui supranti, kad neturi jokio pasirinkimo – tik priimti šią žinią ir judėti pirmyn į kovą.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad nuo spalio 5 d. visose gydymo įstaigose bus galima pasiskiepyti nuo gripo ir koronaviruso vieno vizito metu.

Žmogus sutvertas taip, kad nuolatos ieško būdų nusiraminti, atsipalaiduoti ir atitrūkti.

2019 metais Lietuva pateko į daugiausia alkoholio vartojimą sumažinusių šalių penketuką.

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Klaipėda, kaip vienas iš Lietuvos didžiųjų miestų, gali didžiuotis aukšto lygio medicinos paslaugomis, ypač chirurgijos srityje.

Puslapis 1 iš 26

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų