Ukmergės sveikatos naujienos, ligos, epidemijos

Ukmergės rajono savivaldybė paskelbė, kad po mėnesio pertraukos turime tris naujus COVID-19 ligos atvejus.

Higienos instituto duomenimis, šalyje pernai mirė 38 281 žmogus – 18,5 tūkst. vyrų ir 19,8 tūkst. moterų. Iš visų mirusiųjų 22,9 proc. neišgyveno iki 65 m., beveik pusė mirė būdami 65–84 metų, 30,5 proc. – 85 m. ir vyresni.

Ruošdamasi galimai antrai koronaviruso bangai Sveikatos apsaugos ministerija kaupia valstybinį asmeninės apsaugos priemonių rezervą, kurio užtektų dviem mėnesiams.

Lauryna VIRELIŪNAITĖ

Ukmergės rajono savivaldybė planuoja ištirti garsiai nuskambėjusį atvejį, kuomet garbaus amžiaus pacientė mirė taip ir nepatekusi į šio miesto ligoninės reanimaciją. Ją į ligoninę vežusių ir pačios ligoninės medikų versijos apie įvykį skiriasi. Kas šioje situacijoje teisus, galėtų atskleisti stebėjimo kamerų įrašas, tačiau vyriausiasis ligoninės gydytojas Rimvydas Civilka jį paviešinti atsisako.

Nuo rugsėjo 1 d. per pandemiją dirbę medicinos darbuotojai galės pasinaudoti 200 eurų valstybės kompensacija poilsiui ar ekskursijoms Lietuvoje.

Nors statinai mažina kenksmingą cholesterolio kiekį kraujyje, šios grupės sintetiniai vaistai turi ir tamsiąją pusę – gali sukelti nepageidaujamų reiškinių raumenims. Kai kuriais atvejais šie reiškiniai būna tokie stiprūs, kad priverčia žmones nustoti vartoti vaistus.

 

Trečiadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad Lietuvoje patvirtintas 21 naujas koronaviruso atvejis. 17 naujų  atvejų yra įvežtiniai, iš jų 16 užfiksuota Kaune.

Liepos 12-osios vakarą 23 metų ukmergiškė atėjo pas buvusį sugyventinį pasiimti sūnaus, tačiau tarp vyro ir moters kilo konfliktas.

Gana plačiai paplitusi nuomonė, kad paauglių odos, plaukų ir nagų problemas lemia hormonų pusiausvyros sutrikimai. Vis dėlto, jei mityba netinkamai subalansuota ar nesveika, kosmetines problemas gali lemti svarbiausių mineralų stoka.

Į redakciją paskambinusi mūsų skaitytoja pasidalijo patirtimi – bandymu užsiregistruoti konsultacijai į Vilniaus Santaros klinikas.

Puslapis 1 iš 14

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar gavę laišką sutiktumėte dalyvauti CIVID-19 populiacijos tyrime?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų