Įžymūs Ukmergiškiai, Ukmergės gyventojai

Birželio 5 d. Deltuvos miestelyje vyko pirmasis Ukmergės kultūros centro šiais metais organizuojamų renginių ciklo „Paprastai nepaprasti susitikimai“ renginys.

Henrikas Korsakas – tikras ukmergiškis, čia gimęs, augęs, kūręs šeimą, niekada sava valia neišvykęs, po tremčių vėl sugrįžęs ir amžinojo poilsio atgulęs savo žemėje.  Buvo ištremtas du kartus – vokiečių ir rusų. Šiemet gegužę H. Korsakui būtų sukakę 100 metų. Jo atminimu rūpinasi dukra Zita Renkauskienė.

Ukmergiškė žurnalistė ir knygų autorė Akvilė Kavaliauskaitė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą nusprendė vos tik baigusi studijas universitete – kelis mėnesius ji gyveno ispaniškoje Maljorkoje. Nors nuo to laiko jau praėjo 10 metų, ji atvira – be pabėgimo į šią salą nebūtų tuo, kuo yra dabar.

Ukmergės rajono mero Rolando Janicko komandoje dirbs visuomeninis konsultantas Irmantas Baltūsis. Merą jis konsultuos verslo plėtros, investicijų pritraukimo, viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektų vykdymo bei teisiniais klausimais.

Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės komandoje dirba ir mūsų kraštietis Raimundas Kalesnykas. Jis yra ministrės patarėjas, atsakingas už viešojo valdymo, antikorupcijos ir teisės sritis.

Ukmergės rajono gyventoja Ona Žižienė džiaugiasi ilgo gyvenimo kelione. Gegužės 8-ąją ji atšventė savo 100-ąjį gimtadienį.

Prieš savaitę ukmergiškis Mantvydas Kriaučiūnas grįžo namo iš savo antros išbandymų kelionės. Pernai numynęs į Prancūziją 2 080 km dviračiu, šiemet dvidešimtmetis jaunuolis pėsčias iškeliavo iš Vilniaus į Palangą su 25 kg kuprine ant pečių. Kasdien nueidamas 25–40 km, vaikinas keliavo 15 dienų ir įveikė 382 km.

Jauna verslininkė, dviejų vaikų mama, ukmergiškė Indrė Nadvaravičiūtė yra viena pirmųjų Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorių, ėmusių talkinti Ukmergėje įrengtame vakcinacijos centre.

Antradienį minint Medicinos darbuotojų dieną, gėlėmis, muzika, padėkomis ir tortais pasveikinti Ukmergės medikai.

Rasa GRIŠKEVIČIENĖ

LRT televizijos konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtoju tapo Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Laičių padalinio jaunasis skaitytojas, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos abiturientas Pijus Brazinskas.

Puslapis 1 iš 15

lzukt.lt

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Ar planuojate įsigyti daugiau laisvių suteikiantį galimybių pasą?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų