Įžymūs Ukmergiškiai, Ukmergės gyventojai

Šiemet pirmą kartą organizuotame „Gero ūkininko čempionate“ tarp penkių jo ambasadorių – Ukmergės rajone esantis ūkis „Farmers Circle“. 

Į Gerseniškių gatvėje esančią didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę pernai 7 270 ukmergiškių atvežė jiems nereikalingų daiktų.

Su darbu „Gimtosios žemės“ redakcijoje atsisveikino jos redaktorė Genovaitė Kazielienė. Šiame laikraštyje dirbusi beveik keturis dešimtmečius, darbą ji paliko išėjusi į užtarnautą poilsį.

Ukmergiškis entomologas Giedrius Švitra Vilniaus universiteto zoologijos muziejui padovanojo vertingą drugelių kolekciją.

Valų kaimo armonikierius, 78-erių Albinas Tamošiūnas, pirmąją armoniką įsigijo būdamas 17-os. Dabar muzikanto namuose – penki instrumentai, o muzika skamba kasdien.

Lina SUKACKIENĖ

Kaune neseniai surengtame vyriško kirpimo seminare, kurį vedė svečias iš Rumunijos Ciprian Ungureanu, dalyvavo ir ukmergiškė Danguolė Rudzenskienė.

Sostinėje, Valdovų rūmuose, pirmą kartą surengtos bendros įvairių meno sričių kūrėjų apdovanojimų iškilmės. Jose garbingą – geriausio Metų Lietuvos  tautodailininko – apdovanojimą pelnė ukmergiškis Rimantas Zinkevičius.

Virginija ir Audrius Šereliai kartu keliauja apie šešerius metus. Keliavo su prikabinamu namuku, nakvodami kempinguose su palapinėmis ir tik su automobiliu. 2020-ųjų vasarą šeima susiruošė į ilgiausią savo kelionę, kuri truko 10 mėnesių.

Siesikų seniūnija turi naują seniūną – konkursą  į šias pareigas laimėjo Rūta Žižienė.

Lina SUKACKIENĖ

Jono Basanavičiaus gimnazijos biologijos mokytojas Raimondas Platūkis – pedagogas, kurio darbas neapsiriboja tik mokykla.

Puslapis 1 iš 17

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų