Įžymūs Ukmergiškiai, Ukmergės gyventojai

Petr KUBEC

Europos solidarumo korpuso savanoris

Karantinas privertė mus visus užsidaryti namuose. Daugeliui tai tapo dideliu iššūkiu, nes laisvalaikio praleidimo vietos – kavinės, sporto klubai, baseinai – uždarytos.

Depresija – sunki ir bauginanti liga. Apie tai pasakojo mūsų skaitytoja, už suteiktą pagalbą dėkojusi Ukmergės PSPC Psichikos sveikatos centro gydytojai psichiatrei Konstancijai Urbonienei.

Lina SUKACKIENĖ

Ukmergiškė Danutė Markevičiūtė-Ramoškienė savo gimtadienį švenčia vasario 16-ąją. Sunkų pokario laikotarpį išgyvenusių jos tėvų istorija panaši kaip ir mūsų šalies – kupina ir skausmo, ir vilties.

Lietuvos Respublikos odontologų rūmų nariai minėdami Tarptautinę odontologijos dieną kasmet paskelbia Šv. Apolonijos nominaciją gerbiamam bendruomenės nariui.

Teisėjų taryba vienbalsiai patarė prezidentui Gitanui Nausėdai skirti kadenciją baigusį generalinį prokurorą Evaldą Pašilį Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėju.

Ukmergės kultūros centro interneto svetainėje šiuo metu galima  apžiūrėti ukmergiškės fotografės Vijolės Ivanauskienės virtualią nuotraukų parodą „Lietuvos bažnyčios“.

Ukmergiškio muzikanto poeto Jono Takarevičiaus-Lietaus gyvenimas buvo labai trumpas, tačiau jo įmintos pėdos –  ryškios ir gilios. Tokios gilios, kad dabar, praėjus daugiau nei ketvirčiui amžiaus nuo Jono tragiškos mirties, sisteminama ir kaupiama jo kūryba, renkamos nuotraukos, perdainuojami jo sukurti kūriniai.

Krašto apsaugos ministerijos kanclerės pareigas pradėjo eiti mūsų kraštietė Kristina Deviatnikovaitė.

Skaudi tragedija nutiko Norvegijoje, kur po nuošliauža dingo mūsų kraštietė Rasa Lasinskienė.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Vienatvėje ir nepritekliuje gyvenantys devyniolika garbaus amžiaus ukmergiškių šiuos naujus metus pasitiko pakiliai ir džiaugsmingai, nes... buvo išpildytos didžiausios jų svajonės.

Puslapis 1 iš 14

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar jau planuojate keliones į užsienį?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų