Įžymūs Ukmergiškiai, Ukmergės gyventojai

Lina SUKACKIENĖ

Ukmergėje, Bažnyčios gatvėje, neseniai atidaryta rankų darbo gaminių studija „LinArt“. Jo savininkė Agnė Linartė sutvarkė daug metų nenaudojamą miesto erdvę ir pavertė ją savo darbo vieta.

Ukmergės rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai į užtarnautą poilsį išlydėjo kolegą, ilgametį Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus darbuotoją Kęstutį Rimą. Rugsėjo 12-ąją jam sukaks 65-eri metai.

Ieško policija

Ukmergės policijos komisariatas skelbia apie dingusio asmens paiešką. Informuojama, kad ieškomas Ukmergės gyventojas R. Navickas.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Ilgaamžiškumas ir šviesi atmintis – Zofijai Junevičienei Dievo skirtos dovanos. Šimto metų jubiliejų švenčianti moteris gimė ir visą amžių gyvena vienoje vietoje – Pašilėje.

Lina SUKACKIENĖ

Ukmergiškė Zita Prilepina – savo gyvenimo prasmę ir pašaukimą atrado tikėjime. Šiandien moteris ieško būdų, kaip padėti likimo labiausiai nuskriaustiems žmonėms – vienišiems ir ligoniams.

Genė VAITKŪNIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Šventupės padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Adėlė Šlaitienė nuo jaunų dienų buvo ligota, visą gyvenimą sunkiai dirbo, palaidojo tris savo sūnus. Tačiau likimas jai buvo dosnus – sekmadienį moteris atšventė šimto metų sukaktį.

Genė VAITKŪNIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Šventupės padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Janė GIEDRAITIENĖ

Kultūros centro Vidiškių skyriaus renginių organizatorė

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Liepos 26-oji buvo ypatinga ukmergiškei Joanai Grybauskienei. VšĮ Ukmergės ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje jau antrą mėnesį gydoma moteris sulaukė 100-o metų.

Puslapis 1 iš 16

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų