Mokytojams – padėkos ir sveikinimai

Dainiaus Vyto nuotr. Rajono meras R. Janickas (kairėje) ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas V. Kalinas (dešinėje) apdovanojo geriausius metų mokytojus D. Prokapienę, V. Barinovą ir V. Driuką. Dainiaus Vyto nuotr. Rajono meras R. Janickas (kairėje) ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas V. Kalinas (dešinėje) apdovanojo geriausius metų mokytojus D. Prokapienę, V. Barinovą ir V. Driuką.

Trečiadienį rajono pedagogai buvo iškilmingai pasveikinti Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Ukmergės kraštotyros muziejuje vykusio renginio metu paskelbti ir apdovanoti geriausi 2022 metų rajono mokytojai, kitiems įteiktos Švietimo, mokslo ir sporto ministrės ir rajono mero padėkos bei Ukmergės rajono savivaldybės administracijos įsteigtos dovanos.

Ukmergės rajono geriausio 2022 metų mokytojo vardas suteiktas lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojai Vidai Barinovai, Želvos gimnazijos muzikos mokytojui Vilmantui Driukui, Jono Basanavičiaus gimnazijos geografijos mokytojai Daivai Prokapienei.

Rajono geriausio metų mokytojo vardas kasmet suteikiamas siekiant įvertinti rajono pedagogų veiklos pasiekimus, paskatinti juos siekti kuo geresnių veiklos rezultatų. Kiekvienam iš jų įteikta 1 460 Eur premija.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė 66 metų V. Barinova lopšelio-darželio „Eglutė“ kolektyvo apibūdinama kaip kūrybiškai organizuojanti ugdomąjį procesą, daug dėmesio skirianti vaikų psichinei ir fizinei sveikatai. Mokytoja nuolat tobulina profesinę kvalifikaciją, yra darželyje vykstančių masinių renginių iniciatorė ir organizatorė. Vyksta į konferencijas ir seminarus, dalyvauja tarptautiniuose projektuose.

Muzikos mokytojas metodininkas 64-erių metų V. Driukas Želvos gimnazijoje muzikos vaikus moko nuo 1983 m. Vadovauja gimnazijos chorui, kuris dalyvauja moksleivių ir pasaulio lietuvių dainų šventėse, festivaliuose, solistai – konkursuose. „Dainų dainelė 2022“ parengtas mokinys tapo laureatu. Mokytojas dalyvauja tarptautiniuose seminaruose, organizuoja koncertus mokyklos ir Želvos miestelio bendruomenei, dirba Ukmergės meno mokykloje. Jis dalyvauja brandos egzaminų vertinimo komisijose, yra muzikos mokytojų draugijos narys.

Jono Basanavičiaus gimnazijos geografijos mokytoja  metodininkė 54-erių metų D. Prokapienė apibūdinama kaip iniciatyvi darbuotoja. Jos pamokose yra veiksmingas grįžtamasis ryšys tarp mokinio ir mokytojos. Pamokos vyksta ir ant piliakalnio, miške, prie vandens telkinių, kraštotyros muziejuje, bibliotekoje. Mokytojos skatinami mokiniai dalyvauja rajoniniuose bei respublikiniuose projektuose. Savo pedagogines veiklas viešina socialiniuose tinkluose ir spaudoje, yra intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ ,,Šviesuolių“ komandos narė.

Šventėje susirinkusius rajono mokytojus sveikino Seimo narys Juozas Varžgalys, rajono meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė ir kiti šventės svečiai.

Už puikius vadybinius  gebėjimus sprendžiant mokinių maitinimo klausimus mero padėkos raštu apdovanota Vidiškių pagrindinės mokyklos direktorė Laimutė Strelčiūnienė. Nuo rugsėjo ši mokykla pradėjo savarankiškai organizuoti maitinimą. Sveikai maitintis sudarytos galimybės ne tik mokiniams, bet ir visai miestelio bendruomenei: vidiškiečiai galės naudotis mokykloje teikiamomis maitinimo paslaugomis. Kad šis tikslas būtų pasiektas, mokyklos direktorė darbavosi vasarą, aukodama savo atostogas.

Renginį vedė „Šilo“ progimnazijos direktorius Darius Kaplūnas ir mokytoja Neringa Paškauskienė, o koncertavo šios mokyklos mokytojai ir mokiniai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų