Pagerbta ilgametė savivaldybės administracijos darbuotoja

Autorės nuotr. „Visiems linkiu mylėti savo darbą, tobulėti, daugiau šypsotis, tada užteks kantrybės ir sveikatos“, – sako R. Jackūnienė. Autorės nuotr. „Visiems linkiu mylėti savo darbą, tobulėti, daugiau šypsotis, tada užteks kantrybės ir sveikatos“, – sako R. Jackūnienė.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Kovo 14-ąją Ukmergės rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai atsisveikino su ilgamete darbuotoja – Civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Regina Jackūniene, visiems labiau žinoma kaip poras Ukmergėje tuokusia ceremonmeistere.

r.Jackūnienė šiose pareigose dirbo 35-erius metus ir 5 mėnesius ir buvo atsakinga, pareiginga, draugiška, darbšti bei sąžininga darbuotoja. Už nepriekaištingą, pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ji ne kartą skatinta padėkomis, o 2019 metais už sąžiningą ir atsakingą darbą civilinės metrikacijos srityje yra gavusi ir tuomečio teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus padėką.

„Buvote ir išliksite mūsų komandos dalimi. Linkime jums sėkmės, naujų idėjų bei tikslų. Telydi sveikata, energija, artimųjų palaikymas naujame gyvenimo etape“, – darbinę karjerą savivaldybės administracijoje  baigusiai R. Jackūnienei linkėjo Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas ir administracijos direktorė Inga Pračkailė.

Už ilgametį atsakingą ir profesionalų darbą, žinias ir sugebėjimus, atiduotus darbui savivaldybės administracijoje, R. Jackūnienei įteikta administracijos direktorės padėka ir gėlių puokštė.

Kovo 14-oji R. Jackūnienei – ne tik paskutinė darbo diena savivaldybės administracijoje, bet ir gimimo diena. Sveikinimų ir linkėjimų moteris šią dieną sulaukė ir iš savo skyriaus kolegių bei tame pačiame pastate dirbančių Pivonijos seniūnijos darbuotojų.

„Čia dirbdama susipažinau su daugybe nuostabių, atsakingų bei linksmų kolegų. Mano mintyse – tik geri prisiminimai, o širdyje – bendravimo, buvimo kartu šiluma. Išeinu pakelta galva, nes mylėjau žmones ir jie atsilygino man savo gerumu. Turiu didelę darbo patirtį civilinės metrikacijos srityje, tiek sudarant civilinės būklės aktų įrašus, tiek įrodant giminystę paveldėjimui ar teikiant dokumentus į užsienio šalis. Ateityje galėsiu savanoriauti“, – teigė R. Jackūnienė.

Teisininkės specialybę turinti, 1981 metais Vilniaus universitetą baigusi R. Jackūnienė savivaldybėje pradėjo dirbti nuo 1988 metų spalio mėnesio.

Pasak moters, per tuos dešimt-mečius keitėsi santvarkos, įstatymai, darbo vieta – reikėjo įprasti dirbti naujomis sąlygomis.

„Švč. Trejybės bažnyčią, kur buvo įkurti Ukmergės santuokų rūmai, grąžinus tikintiesiems, teko įsikelti į kitas patalpas. Tam prireikė nemažai laiko tiek tvarkant perdavimo dokumentams, tiek fiziškai dirbant, nes reikėjo saugiai perkelti archyvines knygas, baldus bei kitą inventorių.            

Tuo laikotarpiu sulaukėme ir daug interesantų: buvo reikalingi įvairūs dokumentai buvusiems tremtiniams ar jų artimiesiems dėl reabilitacijos ar turto grąžinimo, o kitiems žmonėms – dėl žemės nuosavybės įrodymo. Dirbdavome nuo 7 valandos ryto iki vėlyvo vakaro, neskaičiuodami laiko, kad tik padėtume piliečiams greičiau išduoti gimimo, santuokos, mirties liudijimus. O dar per tuos metus užregistruodavome po 500 santuokų“, – prisiminė R. Jackūnienė.

Nors ji net 28-erius metus dirbo tą patį – Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos – darbą, tačiau, anot R. Jackūnienės vos ne kasmet keitėsi situacijos, įstatymai ir kaskart atrodė, kad iš naujo pradedanti dirbti. Moteris pasakojo, jog kasmet daugėjo išvykstančių rajono gyventojų į užsienį, kuriems reikėjo dokumentų, įrodančių jų tapatybę, pažymų, kad nėra kliūčių tuoktis užsienyje. O po to tie patys žmonės vėl sugrįždavo iš įvairių pasaulio kraštų su užsienietiškais santuokos, vaikų gimimo liudijimais, kad būtų įtraukti į apskaitą bei gautų lietuviškus dokumentus. Santuokas pradėjus registruoti ir bažnyčiose, teko išmokti teisingai sudaryti santuokos apskaitymo įrašus.

„O kur dar santuokų registravimas jaunųjų pasirinktose vietose. Taip ir bėgo dienos, atnešdamos vis kitas naujoves. Mūsų skyrius buvo prijungtas prie Teisės skyriaus, vėliau buvo grąžintas į tą patį statusą, o po kelerių metų vėl susidūrėme su reorganizacija ir t. t.“, – prisiminė R. Jackūnienė.

Ji padėkojo savivaldybės, administracijos vadovams už pagalbą, patarimus, už puikų jos darbo įvertinimą. 

Paklausta, ką toliau planuojanti veikti, gerai nusiteikusi ir plačiai šypsodamasi R. Jackūnienė ėmė vardyti: „Smagiai leisiu laiką, keliausiu po Lietuvą. Vyksiu į Žemaitiją, į Ventą. Ten dabar gyvena dukra Karolina su šeima. Esu laiminga, kad jie grįžo iš Anglijos ir jaukiai įsikūrė žento Jono gimtinėje. Manęs labai laukia trys anūkytės: 6-erių metų Kaja Paula, 4-erių Emanuelė  ir 1,5-ų metukų Izabelė.

Turiu planų ir išleisti savo eilėraščių knygą, pramokti žemaitiškai. Aš labai pasiilgau vasaros, nes dažniausiai atostogaudavau tik rudenį, tad dabar galėsiu linksmai su mergaitėmis pramogauti gražiame Ventos regioniniame parke, aplankyti Mažeikius, Telšius, Plungę, Žagarę.

Visiems linkiu mylėti savo darbą, tobulėti, daugiau šypsotis, tada užteks kantrybės ir sveikatos, o savo kolektyvo merginoms – jaukiai įsikurti naujose, šiuo metu dar įrenginėjamose Civilinės metrikacijos patalpose ir pakviesti į mane į įkurtuvių šventę.“

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų